Назад
Далі
Назад
Далі

MOVANO.

Інтелектуальний, просторий і практичний.

Opel Movano - лідер в сегменті фургонів і мікроавтобусів. Великий вибір комплектацій, варіантів довжини колісної бази, вантажопідйомності і висоти кузова дозволяє бути поза конкуренцією. Вантажні і пасажирські версії характеризуються функціональним дизайном, високою економічністю, видатними ходовими якостями і неймовірним рівнем комфорту.

 

Завдяки продуманості кожного елемента Opel Movano дозволяє звести до мінімуму витрати і одночасно вигідно підкреслює імідж компанії. Ось завдяки чому:

  • Великий вантажний простір і обсяг
  • Широкий вибір варіантів
  • Вдосконалене шасі
  • Економічність
  • Надійність та безпечність

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Детальніше

Підлаштовуючись під вас

Чотири варіанти довжини шасі, чотири типорозміри по висоті, передньопривідні і задньопривідні версії, широкий вибір варіантів - від суцільнометалевих фургонів до вантажопасажирських фургонів, самоскидів і пасажирських мікроавтобусів місткістю до 17 чоловік - Opel Movano з легкістю впорається практично з будь-якою поставленою задачею. За допомогою висококваліфікованих фахівців Opel на базі різних версій вантажних шасі і пасажирських мікроавтобусів можна створити спеціалізовані транспортні засоби під конкретні завдання. Зверніться до місцевого спеціаліста з комерційних автомобілів Opel за рекомендаціями, і ви, безсумнівно, зможете разом підібрати той варіант, який буде ідеально підходити під ваші потреби.


Детальніше

Комфорт в дорозі

Завдяки чудовій оснащеності, інноваційним технологіям та продуманості вантажного простору Opel Movano встановив нові стандарти комфорту водія і пасажирів. Кондиціонер, система освітлення як в літаку, вентиляція в салоні - все для вашої зручності.


Детальніше

Захист пасажирів і багажу

Функція ESP ®, так само як і ABS, не повинна більше рахуватися предметом розкоші. У задньопривідних версіях Opel Movano обидві ці функції передбачаються стандартною комплектацією. Крім того, існує ще цілий ряд додаткових функцій, а також удосконалена система кріплення вантажу.


Детальніше

Завжди готовий

Який би варіант ви не вибрали - передньопривідний або задньопривідний, з одинарними або здвоєними задніми колесами - ви, безсумнівно, оціните всі переваги експлуатації Opel Movano і тривалі проміжки між проведенням планових робіт з технічного обслуговування. За рівнем комфорту він цілком порівнянний з легковим автомобілем, проте завдяки чудовим характеристикам вантажопідйомності і тягового зусилля він є відмінним вантажним фургоном.


Детальніше

Високоефективні дизельні двигуни

Для Opel Movano пропонується три варіанти надійних, економічних і високоефективних двигунів. Всі вони характеризуються відмінними експлуатаційними якостями і дозволяють скоротити час проведення робіт з технічного обслуговування і ремонту і знизити відповідні витрати. Плавна 6-ступенева механічна трансмісія або трансмісія Opel Easytronic ® додатково підвищує комфорт керування автомобілем.