Назад
Далі
Назад
Далі

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Світова прем'єра. Новий Astra GTC.

Новий Opel Astra GTC поєднує в собі дух мегаполісу, спортивний інтер'єр і відмінні динамічні характеристики. Новітній двигун і сучасна трансмісія дозволяють вам відчути всю міць автомобіля, а продумані системи безпеки додають впевненості під час поїздки.

Новий Opel Astra GTC - це справжня зірка в лінійці Astra. Динамічний купе привертає всезагальну увагу і виглядає неймовірно експресивно.

Якщо поглянути на автомобіль спереду, то в очі одразу впадає широка хромована решітка радіатора, над якою розташований великий логотип Opel.

При погляді збоку увагу відразу привертають величезні колісні арки додають спортивності і мускулистості всьому вигляду автомобіля. Хромована окантовка бічних стекол додає елегантності і показує прагнення дизайнерів зробити цей автомобіль досконалим в кожній деталі.


Новий Opel Astra GTC - дизайн

Спортивна динамічність

Ви завжди розпізнаєте чудове виконання, хоча не завжди зможете описати словами, що саме так захопило вас. Саме це можна сказати про Astra GTC. Лінії, що задають новий стандарт дизайну компактних купе, присадкуватість і класичні елементи дизайну Opel роблять автомобіль привабливим і ефектним. Він виглядає дуже гармонічно і справляє прекрасне перше враження.


Opel Astra GTC - динамічні характеристики

Відчуйте абсолютно нові емоції від водіння

Завдяки сучасним технологіям, що використовуються в автомобілях Opel Astra GTC, кожна поїздка стає більш невимушеною, приємною і комфортною. На міських вулицях і трасах цей автомобіль по-справжньому надихає вас.Благодаря современным технологиям, используемым в автомобилях Opel Astra GTC, каждая поездка становится более непринужденной, приятной и комфортной. На городских улицах и трассах этот автомобиль по-настоящему вдохновляет вас.


Opel Astra GTC - комфорт

Комфорт і драйв

Ретельно продумана організація та ергономіка місця водія, високоякісні матеріали, а також просторе багажне відділення та речові відділення створюють унікальну атмосферу в цьому автомобілі. І, природно, Opel не міг не додати кілька фірмових штрихів, які роблять новий Astra GTC абсолютно неповторним.


Новий Opel Astra GTC - двигуни і коробки передач

Створений для отримання задоволення

Вибір двигунів для Opel Astra GTC широкий: три бензинових і один дизельний двигун, кожен з яких забезпечує динаміку водіння в спортивному стилі. Щоб автомобіль ще більше відповідав вашим бажанням, ми пропонуємо на вибір три коробки передач: автоматичну, 6-ступеневу механічну і 5-ступеневу механічну.


Opel Astra GTC - безпека

Безпека і впевненість.

Під експлуатаційними якостями розуміють не тільки точну керованість і високу потужність, але і наявність систем активної та пасивної безпеки. Вони дозволяють випробувати ще більшу насолоду від поїздки на новому Opel Astra GTC.