НОВИЙ CROSSLAND X.

Створений для вас! Робота, відпочинок, сімейне дозвілля, особистий час … Crossland X готовий до будь-чого завдяки своїй надзвичайній мобільності, інноваціям та сучасному дизайну SUV!

ПРИВАБЛИВИЙ. ПРОГРЕСИВНЙ.

Інновації преміум-класу 1, такі як приладова панель з індикацією показань на лобовому склі, панорамна камера заднього виду з кутом огляду 180°, світлодіодне освітлення та система екстреного гальмування з функцією виявлення пішоходів, зроблять вашу поїздку ще більш безпечною.

БІЛЬШЕ ЖИТТЯ, МЕНШЕ ОБМЕЖЕНЬ.

Crossland X ідеально пасуватиме вашому стилю життя, завдяки виключній універсальності та просторому багажному відділенню – незалежно від того, що очікує на вас протягом дня.

Close

• Об'єм багажника від 410 до 1255 літрів
• Складані в пропорції 40/60 пересувні задні сидіння та складані підлокітники дозволяють здійснювати завантаження довгомірних об'єктів
• Необмежені можливості зберігання вантажу в салоні
• Подвійна вантажна підлога

Close

Іноваційна приладова панель на лобовому склі демонструє всі найважливіші дані про водіння в полі вашого зору, між рульовим колесом і лобовим склом.
Адаптивна світлодіодна система головного освітлення на 30 % яскравіша за звичайні галогенні фари та здатна автоматично адаптуватися до різних ситуацій на дорозі, гарантуючи оптимальну видимість та безпеку.
Автоматична система аварійного гальмування2 реагує не лише на автомобілі, але й на пішоходів. Система постійно вимірює відстань до потенційно небезпечних об'єктів. Якщо відстань скоротиться до критичної, пролунає звуко-світловий сигнал. Якщо водій не відреагує на сигнал, автомобіль автоматично сповільнить свій хід. Під час руху на швидкості до 30 км/год автомобіль зупиниться повністю. Таким чином, система допомагає гарантувати безпечне водіння, особливо в умовах міського трафіку.3
Панорамна камера заднього виду з кутом огляду 180° забезпечує прекрасну видимість та виняткову точність парковки. Вона дає змогу побачити рух транспорту позаду автомобіля та допоможе виїхати зі стоянки дуже просто та безпечно. А вдосконалена hands-free система допомоги при парковці суттєво прискорює процес парковки.


1Обладнання залежить від рівня оздоблення.
2Доступна з літа 2017 р.
3Працює автоматично при швидкості руху від 5 км/год до 85 км/год. На швидкості від 5 до 30 км/год уповільнення, що скорочує швидкість удару на момент зіткнення, становить 0,9 g. На швидкості від 30 до 85 км/год максимальне зниження швидкості становить 22 км/год. Після досягнення цього порогу водій повинен самостійно витиснути гальмо для подальшого зниження швидкості. Робочий діапазон швидкостей системи AEB залежить від типу виявленої перешкоди (рухома ціль: від 5 до 85 км/год; нерухома ціль: від 5 до 80 км/год; пішохід: від 5 до 60 км/год).