Назад
 • ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ OPEL, МОДИФІКАЦІЇ ТА БАГАТО ІНШОГО

  Займаєтеся логістикою, транспортуванням, дистрибуцією товару? Наш ряд вантажних автомобілів Opel включає будь-які типи транспортних засобів: від суцільнометалевих або пасажирських фургонів, вантажних автомобілів без кузова, автомобілів з заводської модифікацією до автомобілів спеціального призначення від наших перевірених постачальників. Ми можемо запропонувати такий автомобіль Opel, який ідеально підійде для потреб вашого бізнесу, а наш досвід і експертні знання в області вантажних автомобілів у поєднанні з доступними аксесуарами зроблять його придатним для вирішення навіть найскладніших завдань. Доставляйте будь-які вантажі до місця призначення - легко та швидко!

 • #ГЕРОЇ ЗВИЧАЙНОГО ЖИТТЯ. ВАНТАЖНІ АВТОМОБІЛІ OPEL

  Насолоджуйтеся невеликим поєдинком майстрів футбольних трюків! Відомий дует F2 Freestylers демонструє свої фантастичні вміння. За скромної участі вантажних фургонів Opel, вони привели в захват таких іменитих гравців як Хуммельс, Обамеянг, Шмельцер, Вайґлю і Пішчек, передаючи один одному м'яч неймовірним чином.

  Дивіться відео прямо зараз!
Далі

Фінансова інформація

Ви бажаєте оформити лізинг або кредит на один мікроавтобус? Чи придбати цілий парк вантажних автомобілів? Компанія Opel може запропонувати безліч вигідних рішень з урахуванням індивідуальних потреб.

Дізнайтеся більше

Обслуговування

Тут можна отримати інформацію про гарантії, підтримку, технічне обслуговування, а також завантажити посібник з експлуатації вантажних автомобілів Opel.

Дізнайтеся більше

Аксесуари

Дізнайтеся про пропозиції Opel в області оригінальних деталей, колісних дисків, шин і сезонної продукції.

Дізнайтеся більше
Назад
 • MOVANO

  Opel Movano — зірка в світі мікроавтобусів. Вражаючий вибір варіантів комплектації, вантажопідйомності і висоти кузова роблять його беззаперечним лідером в своєму класі.

Далі
Назад
 • VIVARO

  Нове покоління Vivaro зі стильним дизайном, комфортним і практичним салоном, збільшеним об'ємом вантажного простору і вражаючою економічністю. Доступний у варіанті суцільнометалевого фургона або фургона з двома рядами пасажирських сидінь.

Далі