ЮРИДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ.

Цей веб-сайт керується компанією Opel Automobile GmbH (надалі “Opel”) та розміщено на сервері, що належить General Motors Holdings LLC (Michigan, USA). Усі інші мікросайти керуються Opel Automobile GmbH та розміщені на території Європейського Союзу. Компанія Opel Automobile GmbH зареєстрована за наступною юридичною адресою: Німеччина, м. Русельсхайм, площа Станцій, 65423 (Bahnhofsplatz, 65423 Rüsselsheim, Germany).


Просимо вас уважно ознайомитися з умовами до початку роботи з Сайтом. Використання даного Сайту означає, що ви прийняли ці умови незалежно від того, чи ви пройшли реєстрацію. Якщо дані умови є для вас неприйнятними, просимо вас не використовувати Сайт.


Повідомлення


Нашою метою є забезпечення максимальної повноти та актуальної інформації, представленої на сайті. При цьому ми залишаємо за собою право без попереднього повідомлення вносити зміни в ціни, кольорові гами, матеріали, обладнання, технічні характеристики, моделі та інформацію про їх наявність.


Деякі посилання на даному сайті ведуть на сайти, що належать незалежним власникам. Відповідальність за інформацію, представлену на таких сайтах, несуть виключно власники таких сайтів. Компанія Opel не несе відповідальності за зміст незалежних сайтів і наводить посилання на них виключно для зручності відвідувачів.


Умови використання Сайту


1. Інтелектуальна власність

 

Всі матеріали, представлені на Сайті, є інтелектуальною власністю компанії Opel. Копіювання або відтворення матеріалів допускається лише в тій мірі, в якій це необхідно для їхнього відображення на Сайті. Дозволяється роздруковувати цілі сторінки Сайту для особистого використання при дотриманні наступних умов:


(a) не допускається внесення будь-яких змін в документи або графічні зображення на Сайті;
(b) графічні зображення, представлені на Сайті, можуть використовуватися лише разом із супровідним текстом, та
(c) на всіх копіях повинен бути знак авторського права, торгової марки або інший знак власності Opel.

 

Незважаючи на загальний характер вищенаведених умов, час від часу ви можете завантажувати з сайту картинки і заставки для робочого столу, а також інші матеріали. Дані умови також поширюються на такі матеріали.


Цитування будь-якої інформації, представленої на даному Сайті, допускається лише у відповідності до даних умов. Матеріали, представлені на Сайті, пройшли ретельну перевірку і сканування на віруси на всіх стадіях їхнього створення. Незважаючи на це, ми рекомендуємо перед їхнім використанням запустити програму перевірки на віруси. Крім того, ми рекомендуємо використовувати антивірусне програмне забезпечення.


2. Посилання на Сайт


Посилання на Сайт Opel повинно бути посиланням на головну сторінку.


3. Доступ


Компанія Opel докладає всіх зусиль для забезпечення повноцінної роботи Сайту в цілодобовому режимі, але при цьому компанія Opel не несе жодної відповідальності за недоступність Сайту з будь-якої причини в будь-який час і протягом будь-якого періоду.


Доступ до Сайту може бути тимчасово і без попередження відключено через системні несправності, для проведення технічних робіт, технічного обслуговування або з причин, що не залежать від компанії Opel.


4. Матеріали відвідувачів


За винятком особистої інформації, на яку поширюється політика конфіденційності Opel, всі матеріали, які ви завантажуєте або публікуєте на Сайті, не вважаються конфіденційними і приватними. Компанія Opel не несе жодної відповідальності щодо таких матеріалів. Компанія Opel і призначені нею особи мають повне право копіювати, розголошувати, розповсюджувати, вносити та іншим чином використовувати всі такі матеріали, дані, зображення, звуки, тексти та іншу інформацію, що міститься в таких матеріалах, в будь-яких цілях.


Забороняється публікувати або передавати на Сайт або з Сайту наступні матеріали:


(a) загрозливі, наклепницькі, непристойні, неподобні, підбурливі, образливі, порнографічні, такі, що розпалюють расистську ненависть, дискримінаційні, які містять загрозу, скандальні, підбурливі, богохульні, матеріали, що розголошують таємницю чи конфіденційну інформацію або такі, які можуть стати причиною незручності чи роздратування, або
(b) щодо яких не були отримані всі необхідні ліцензії та дозволи; або
(c) які представляють собою або заохочують поведінку, яка вважається кримінальним злочином, дає підстави для притягнення до кримінальної відповідальності або іншим чином порушують закон або права третіх осіб у будь-якій країні світу; або
(d) які є небезпечними з технічної точки зору (у тому числі містять комп'ютерні віруси, логічні бомби, «троянських коней», хробаків, шкідливі компоненти, викривлені дані чи інше шкідливе програмне забезпечення або шкідливі дані).


Не допускається неправомірне використання Сайту, у тому числі з хакерськими цілями. Компанія Opel в повній мірі виконує запити чи накази правоохоронних або судових органів щодо встановлення особи або місцезнаходження осіб, які розмістили матеріали, що порушують вимоги параграфа 4.


5. Точність інформації


Розміщена на даному сайті інформація призначена для клієнтів компанії Opel. Компанія Opel зробить все можливе для забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на цьому Сайті. Однак через особливості підтримання товарного складу та щорічного оновлення технічних характеристик автомобілів тощо представлена на Сайті інформація може відрізнятися від актуальної.


Деяке обладнання, описане або представлене на Сайті, може бути доступне тільки в певних країнах або тільки за додаткову плату. Клієнтам рекомендується уточнювати конкретні технічні характеристики у дилера при розміщенні замовлення. Компанія Opel залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни в технічні характеристики продукції, і не несе жодної відповідальності стосовно претензій або збитків, понесених в результаті використання такої інформації.


Не слід повністю покладатися на заяви, наведені на Сайті. Матеріали на Сайті розміщені «як є», без жодних умов, гарантій та інших обмежень. Відповідно, компанія Opel надає доступ на даний Сайт на підставі виключення всіх заяв, гарантій та інших умов (у тому числі, без обмеження, умов, передбачених законодавством), які, за наявності, могли б мати силу щодо Сайту.


6. Відповідальність


Компанія Opel і її посадові особи, директори, службовці або представники виключають всі зобов'язання та відповідальність за будь-які видатки, збитки чи шкоду, заподіяну вам або третім особам (у тому числі, серед іншого, безпосередні, опосередковані, штрафні або пов'язані збитки або шкоду, або втрату доходу, прибутку, репутації, даних, контрактів, використання грошових коштів, або збитки чи шкоду, які є результатом переривання комерційної діяльності або цивільного правопорушення (в тому числі недбалості, порушення договірних умов або інше) у зв'язку з даним Сайтом будь-яким чином або у зв'язку із використанням, неможливістю використання або наслідками використання Сайту, будь-яких веб-сайтів, пов'язаних з Сайтом посиланнями, або матеріалів, розміщених на таких веб-сайтах, у тому числі збитки або шкоду, завдану у зв'язку із вірусами, що заразили комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, дані або інше майно користувача в результаті доступу, використання або перегляду


Сайту або завантаження матеріалів з Сайту або веб-сайтів, пов'язаних з Сайтом посиланнями. Дані умови не виключають і не обмежують відповідальність компанії Opel за:


(a) смерть або травму у результаті недбалості з боку компанії Opel;
(b) шахрайство або шахрайське викривлення фактів;
(c) будь-які зобов'язання, які не можуть бути виключені або обмежені за чинним законодавством.


7. Регламентуюче законодавство та юрисдикція


Усі суперечки, що виникають у зв'язку з даним сайтом, підлягають врегулюванню відповідно до законодавства Німеччини судами міста Франкфурт-на Майні, Німеччина.


27 березня 2012 р.