ОНОВІТЬ BLUEINJECTION ПРОСТО ЗАРАЗ. ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!

Ви є власником автомобіля Opel із технологією BlueInjection. Ми хочемо, щоб ваш автомобіль був чистішим і більш екологічним, тому оптимізуємо роботу двигунів на моделях Opel із технологією BlueInjection. Оптимізація значно знизить рівень викидів NOx в атмосферу та дозволить задовольнити майбутні нормативні вимоги, які стануть чинними з вересня 2017 року.

 

Якщо виконати оновлення зараз, ваш автомобіль буде оснащено останньою технологією Opel, яка забезпечить відповідність майбутнім вимогам щодо викидів.

Ми оптимізуємо програмне забезпечення двигуна. Переваги для вас:

 

Оновлення безкоштовне

 

Процес оновлення триває менше години

 

Оновлення не вплине на витрату пального та робочі характеристики двигуна

Знайти свого дилера Opel

Заповніть будь-яке з наступних полів:

ГАРЯЧА ЛІНІЯ СЕРВІСНОЇ ПІДТРИМКИ

0800 627 1016

Для вашого автомобіля доступне оновлення AdBlue? Зателефонуйте нам!

ЩО ТАКЕ OPEL BLUEINJECTION?

BlueInjection – це сучасна технологія SCR для дизельних двигунів від Opel, у якій використовується рідина AdBlue®*, щоб знизити викиди окису азоту та підвищити чистоту вихлопу.

 

*AdBlue® – зареєстрована торгова марка Verband der Automobilindustrie e.V.

Назад
  • КОЛИ ЇЇ ЗАЛИВАТИ?

    В автомобіль із системою BlueInjection необхідно регулярно доливати AdBlue®, зокрема між сервісним обслуговуванням. На панелі приладів є індикатор, який підкаже вам, коли це зробити.

  • ЯК ЗАЛИВАЄТЬСЯ РІДИНА ADBLUE®?

    Рідина продається в різноманітній тарі, тому заливати її ви можете самостійно. Також можна звернутися до найближчого салону Opel.

Далі
Назад
  • КОЛИ ЇЇ ЗАЛИВАТИ?

  • ЯК ЗАЛИВАЄТЬСЯ РІДИНА?

Далі

Технологія BlueInjection

Відео

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ПРО ТЕХНОЛОГІЮ BLUEINJECTION І РІДИНУ ADBLUE®

Що таке AdBlue®?

AdBlue® (або рідина для очищення вихлопу дизельних двигунів) – це безбарвна, нетоксична рідина без запаху, що на 32,5% складається із сечовини та на 67,5% – з води.
Оскільки рідина в основному складається з води, вона замерзає за -11 °C (концентрат у 32,5% – це розчин сечовини та води з найнижчою точкою замерзання), що дає змогу використовувати автомобіль за будь-яких умов. Баки AdBlue® оснащені функцією підігріву, що забезпечить надходження в систему достатньої кількості рідини для зниження рівня викидів.

Що таке технологія SCR?

SCR означає "селективне каталітичне відновлення". Це технологія, яка застосовується для зниження рівня окису азоту (NOx) у вихлопних газах дизельних двигунів. Вона ґрунтується на використанні рідини AdBlue® (яка також відома, як рідина для очищення вихлопу дизельних двигунів) – 32,5% розчину сечовини й очищеної води, що впорскується у вихлопну трубу. Сечовина, яка міститься в AdBlue®, вивільняє в розігріті до високих температур вихлопні гази аміак (NH₃), який вступає в реакцію з окисами азоту (NO і NO₂) у каталітичному нейтралізаторі й утворює нешкідливий азот (N₂) і водяну пару (H₂O).

Чи є альтернатива технологіям SCR?

Технології SCR – це новітня розробка, що допоможе ще більше знизити рівень викидів у майбутньому. Саме тому компанія Opel вирішила впровадити технологію BlueInjection (назва технології SCR у компанії Opel) на всіх своїх дизельних автомобілях, починаючи з 2018 року.

Що станеться, якщо не долити рідину?

Якщо бак із рідиною AdBlue® буде повністю пустий, автомобіль після вимикання запалювання не заведеться! Це не несправність, а особливість функціонування системи, що вимагається законом. Щоб знову завести автомобіль, систему необхідно наповнити рідиною.

На що звертати увагу, купуючи AdBlue®?

● Перш за все слід звернути увагу на наявність торгової марки AdBlue®, а також стандартів ISO 22241-1 і DIN 70070.
● Крім того, ми настійно рекомендуємо користуватися пляшками або каністрами з адаптерами для заливки (зазвичай вони закручуються). Це допоможе вам не пролити рідину під час заливання.
● Зрештою, оскільки AdBlue® має обмежений термін придатності, перед заливанням перевірте, чи не минув цей строк.

Оскільки AdBlue® вже використовується в комерційному транспорті, чи можна заливати AdBlue® на колонках для вантажних автомобілів?

Не рекомендуємо заливати рідину на колонках AdBlue® для вантажного транспорту (вантажівок і автобусів), які є на багатьох заправних станціях, оскільки швидкість потоку рідини в них зависока для легкових автомобілів. Крім того, більшість заливальних шлангів для комерційних автомобілів звільняються за допомогою магнітної вставки в горловині, яка відсутня в легкових автомобілів.

 

Але не засмучуйтеся: в Європі постійно відкриваються нові заправні станції з колонками AdBlue® низького тиску для легкових автомобілів. Заправка на таких колонках не складніше заправки дизельним паливом.

Що робити, якщо рідина AdBlue® пролилася на машину або на одяг?

Якщо рідина AdBlue® потрапить на кузов, витріть її ганчіркою та промийте водою.
Якщо ви пролили AdBlue® на одяг або на руки, просто ретельно промийте їх чистою водою.

Чи є в наявності баки для AdBlue® більшого обсягу?

Таких баків для автомобілів Opel немає. На кожну модель установлюється бак певного розміру відповідно до обмежень ваги та комплектації.

Хто виробляє рідину AdBlue®?

AdBlue® є зареєстрованою торговою маркою компанії VDA, на всі марки якої компанія Opel Automobile GmbH (материнська компанія Opel) має глобальну ліцензію. Виробляють рідину хімічні компанії, а назву AdBlue® можуть використовувати тільки ліцензовані виробники та дистриб’ютори.

ВІДОМОСТІ ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ

ВІДОМОСТІ ДЛЯ ФУРГОНІВ

Close

У баці з рідиною AdBlue® є датчик, який контролює рівень і передає інформацію в бортовий комп'ютер.

 

Бортовий комп'ютер попередить вас про залишковий рівень рідини:
• Коли рідини в баці залишиться на 2400 км пробігу (або менше, залежно від витрати), на екран комп'ютера протягом короткого часу буде виводитись попередження.
• Коли рідини в баці залишиться менше ніж на 1750 км пробігу, на екрані комп'ютера з'явиться попередження, яке буде спалахувати кожен раз при включенні запалювання.
• Коли рідини в баці залишиться на 900 км пробігу, попередження буде мигати постійно до тих пір, поки ви не поповните її рівень.

 

Увага! Якщо рідина AdBlue® повністю витрачена, перш ніж знову завести автомобіль, вам буде необхідно залити бак.

Close

Заливна горловина знаходиться поруч із паливним фільтром (або, як у випадку з Antara, за отвором в задньому бампері).
Кришка горловини забарвлена в спеціальний колір і відкручується вручну.
Для заливки можна використовувати будь-яку ємність для легкових автомобілів, в якій рідина продається в магазинах і на заправних станціях. Ви можете також скористатися спеціальними колонками для заливки AdBlue® в легкові автомобілі, які є на деяких заправних станціях. Не користуйтеся колонками для заливки AdBlue® у вантажні й комерційні автомобілі.
• Завдяки наявності різних видів розфасовки рідини, доливати її ви можете й самостійно. Або зверніться в найближчий салон Opel, щоб вони зробили цю операцію за вас.
• Якщо невелика кількість AdBlue® пролилася на кузов автомобіля, витріть ганчіркою та промийте ділянку водою, якщо необхідно.

Close

• Інноваційна технологія селективного каталітичного відновлення (SCR): BlueInjection — це частина системи переробки вихлопних газів Opel.
Технологія BlueInjection забезпечує впорскування рідини AdBlue® безпосередньо у вихлопну трубу. При цьому запускається хімічна реакція, яка знижує рівень викидів шкідливого оксиду азоту, перетворюючи його на нешкідливі для довкілля азот і водяну пару.
AdBlue® — це безбарвна, нетоксична, негорюча рідина без запаху, що на 32,5 % складається з сечовини і на 67,5 % — з води.

Close

Ми подбали про те, щоб ваш автомобіль був таким же ефективним в експлуатації, як і раніше, до оновлення, з точки зору витрат пального, робочих характеристик і рівня шуму. У результаті оновлення контролера двигуна зростає середня витрата рідини AdBlue®. Нижче наведені основні дані.

За 900 км до повної витрати рідини AdBlue® на екрані з’явиться й постійно буде відображатися таке повідомлення:
Через 900 км запуск двигуна буде заблокований.

Якщо з’явилося таке попередження, долийте принаймні 5 л рідини AdBlue®.

Якщо рідина закінчиться, двигун не запуститься.

 

* Витрата залежить від стилю керування та завантаження автомобіля.
** Необхідно заповнити бак.

 

Витрати палива:

 

Insignia 2.0 CDTI
Витрата палива (л/100 км): у міському циклі – 5,8–5,5, у заміському циклі – 4,0–3,6, у змішаному циклі – 4,7–4,3; викиди CO2 (г/км): у змішаному циклі – 124–114 г/км.

Згідно з директивами R (EC) 715/2007 (чинне формулювання).