Назад
  • Opel | Ремонтні послуги – смарт-ремонт

    СМАРТ-РЕМОНТ OPEL

    Вибоїни від каміння та граду, подряпини й інші незначні пошкодження не створюють особливих проблем, однак псують вигляд вашого автомобіля. Проте не хвилюйтеся – ми повернемо вашому Opel первинний вигляд. Швидкий, недорогий і простий спосіб усунути вади – це смарт-ремонт від Opel.

Далі

Знайти свого дилера Opel

Заповніть будь-яке з наступних полів:

ПРОСТИЙ СПОСІБ ВІДРЕМОНТУВАТИ АВТОМОБІЛЬ.

  • Швидкий – тому що смарт-ремонт лобового скла, фарбового покриття кузова чи оббивки виконується оперативно та не потребує багато часу.
  • Недорогий – тому що ми всі знаємо ціну грошам. Спеціалісти Opel завжди намагаються усувати незначні пошкодження замість того, щоб повністю замінювати деталі на нові. Це дозволяє заощадити гроші та час.
  • Простий – тому що ми максимально спростили цей процес. Вам лише потрібно замовити ремонтні послуги в салоні, що пропонує смарт-ремонт. Про все інше подбаємо ми!
Детальніше

Ремонт скляних деталей

Кам’яні уламки в лобовому склі відволікають від дороги та псують вигляд автомобіля. У багатьох випадках лобове скло не обов’язково замінювати – його можна просто відремонтувати та заощадити гроші. Подібні пошкодження може усунути смарт-ремонт від Opel. У результаті ви не лише почуватиметеся безпечно на дорозі, а й виглядатимете на всі сто!


Детальніше

Усунення плям

Час від часу кузов автомобіля зазнає незначних пошкоджень, наприклад під час паркування на ньому можуть з’являтися подряпини. Завдяки інноваційній техніці розпилення фарби ми можемо швидко усунути локальні пошкодження фарби. Такий ремонт не потребує спеціальних приготувань, заощаджує час і має низьку собівартість.


Детальніше

Ремонт оббивки

Смарт-ремонт Opel дає змогу відновити текстуру поверхонь вашого Opel майже до початкового стану. Тріщини й дірки в тканині та велюрі можна швидко усунути. Ремонтуючи пошкоджені деталі, замість їх замінення, ви заощаджуєте гроші та час.


Детальніше

Ремонт шкіряних і пластикових деталей

Спеціалісти Opel піклуються, щоб відновлені деталі та матеріали не мали жодних ознак ремонту. Саме тому після смарт-ремонту будь-які поверхні виглядають як оригінальні. Щоб нова фарба не відрізнялася від кольору кузова, використовується спеціальна система змішування фарб. Пошкоджені панелі приладів, обшивку дверей, центральні консолі та шкіряні накладки можна відновити так, що ви не помітите різниці з оригінальними.


Детальніше

Усунення вибоїн без фарбування

Спеціалісти Opel не можуть передбачати погоду. Ніхто не знає, коли почнеться град. Однак наші спеціалісти можуть усунути вибоїни, наприклад від того ж граду, так, щоб не довелося перефарбовувати кузов.


Детальніше

Ремонт пластикових деталей

Невеликі пошкодження, наприклад тріщини на пластикових деталях, можна усунути, не замінюючи всю деталь. Це дає змогу власнику Opel заощадити гроші на ремонті. Після професійного ремонту пластикові деталі зберігають міцність і функціональні характеристики, і повністю сумісні з новими деталями.