Група компаній АІС відкриває автоцентр OPEL в Одесі

АІС АВТО-ЮГ - Автоцентр OPEL в г .Одеса, що відкривається Групою компаній АІС в рамках розвитку дилерської мережі OPEL в Україні.

8 жовт 2015

Новий Автоцентр OPEL розташований у м Одеса, в комплексі АІС АВТО-ЮГ на вул. Отамана Головатого, 113. Площа шоуруму - 350 кв. м., шоурум розрахований на експонування 7 автомобілів. На даний момент в автосалоні доступні різні комплектації OPEL Corsa, Opel Mokka, OPEL Astra NG Sedan, Opel Astra NG Hatchback, Astra NG Sports Tourer, OPEL Insignia Sedan, OPEL Zafira, OPEL Combo. Всі представлені моделі бренду  2015 року випуску. OPEL Corsa, Astra, Insignia доступні для тест-драйву. При купівлі автомобіля OPEL цілий ряд партнерів - банків та лізингових компаній пропонують фінансові програми кредитування або лізингу з одними з кращих на ринку умовами. Також купівля автомобіля можлива за програмою трейд-ін.

 

СТО OPEL розташовується в комплексі АІС АВТО-ЮГ. Авторизований сервісний центр OPEL має площу ремзони - понад 1000 кв.м., 11 постів дозволяють обслуговувати до 50 автомобілів на день. Сервісний центр устаткований сучасним обладнанням і виконує повний спектр послуг з ремонту та діагностики. У ремонті використовуються виключно оригінальні запчастини, а високий рівень професіоналізму команди фахівців підтверджує сертифікація заводом виробником по закінченню курсу навчання.

 

Організація сервісної зони відповідає високим стандартам автовиробника. Клієнтська зона обладнана комфортними кріслами, автоматом зі снеками, кава-машиною і, звичайно ж, безкоштовним wi-fi і комп'ютерами з підключенням до мережі інтернет.

 

Крім того, кожен покупець OPEL автоматично стає учасником Програми Автолояльності АІС, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати знижки до 7.5% на послуги СТО і в період гарантії безкоштовно користуватися послугами програми «Асистанс» *.

 

Гарантія на автомобілі OPEL в Україні - 2 роки без обмеження пробігу.

 

OPEL АІС АВТО-ЮГ запрошує відвідати новий салон за адресою: вул. Отамана Головатого, 113, тел .: (048) 738-69-91. Детальна інформація на сайті: www.ais-opel.od.ua.

 

* Детальні умови участі в Програмі Автолояльності АІС http://ais-opel.com.ua/services/loyalnost.html