Група компаній АІС відкрила свій перший автоцентр OPEL

АІС Автоцентр Балтійський -- перший Автоцентр OPEL, відкритий Групою компаній АІС у рамках розвитку дилерської мережі OPEL в Україні.

9 жовт 2015

Новий Автоцентр OPEL розташований у м. Київ, в Автокварталі АІС на Балтійському. Площа шоурума - 300 кв. м., шоурум розрахований на експонування 7 автомобілів. На даний момент в автосалоні представлені різні комплектації OPEL Corsa, Opel Mokka, OPEL Astra Sedan, Opel Astra Hatchback, Astra Sports Tourer, OPEL Insignia Sedan, OPEL Zafira, OPEL Combo. OPEL Corsa, Astra, Insignia доступні для тест-драйву.

 

При купівлі автомобіля АІС Автоцентр Балтійський  пропонує ряд фінансових програм: кредит, лізинг, трейд-ін. Цілий ряд партнерів, як банків, так і лізингових компаній, запропонують покупцеві OPEL одні з найвигідніших на ринку умов придбання.

 

СТО OPEL також розташовується в комплексі Автоквартал АІС на Балтійському. Авторизований сервісний центр OPEL - один з найбільших в Україні. Площа ремзони - понад 2000 кв.м., 17 постів дозволяють обслуговувати до 85 автомобілів на день. Сервісний центр оснащений сучасним обладнанням і виконує всі послуги з ремонту та діагностики. В ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини, а високопрофесійна команда фахівців пройшла навчання і сертифікована заводом-виробником.

 

Організація сервісної зони відповідає високим стандартам автовиробника. Окремої уваги заслуговує клієнтська зона. Вона обладнана кріслами, м'якими диванами, автоматом зі снеками, кава-машиною і, звичайно ж, безкоштовним wi-fi. На випадок, якщо ви не захопили з собою власний ноутбук, є комп'ютери. За ремонтом автомобіля зручно спостерігати на великих екранах, на які передається зображення з ремзони. Велика кількість зелені відтворює атмосферу домашнього затишку. А для бажаючих відпочити на свіжому повітрі є ноу-хау - літня тераса, яка знаходиться при вході в сервісний центр.

 

Крім того, кожен покупець OPEL автоматично стає учасником Програми Автолояльності АІС, що дозволяє постійним клієнтам отримувати знижки до 7.5% на послуги СТО і безкоштовно користуватися послугами програми «Асистанс» в період гарантії *.

 

АІС Автоцентр Балтійський  OPEL запрошує відвідати новий салон за адресою: Балтійський провулок, 20 (р-н Куренівки), тел .: (044) 585-40-40. Детальна інформація на сайті: www.ais-opel.com.ua

 

* Детальні умови участі в Програмі Автолояльності АІС http://ais-opel.com.ua/services/loyalnost.html