Перший в класі: наступне покоління Opel Astra зі світлодіодним матричним світлом IntelliLux

20 трав 2015

- Світле майбутнє: світ нового покоління IntelliLux в бестселері Opel вже восени;

- Вночі світло як вдень: світлодіодна матрична система пропонує стійке, та таке, що не осліплює, дальнє світло;

- Найвища ефективність: більш інтенсивне світло і більш тривала робота, в порівнянні зі звичайними лампами;

Рюссельсхайм: Інтелектуальна світлова система майбутнього дебютує на новому поколінні Opel Astra під час Міжнародного Автосалону у Франкфурті цієї осені. Разом з новою Astra, інноваційне, повністю світлодіодне матричне світло системи IntelliLux, що забезпечує використання дальнього світла, яке не засліплює, буде доступним вперше в компактному класі. Це дозволить зробити передову технологію освітлення доступною для найширшої аудиторії. Після представлення адаптивного бі-ксенонового світла в існуючому поколінні Astra, Opel знову отримує головну роль в технологіях освітлення зі своїм наступним компактним бестселером.

 

«Ми демократизуємо технологію, роблячи інновації доступними і впроваджуючи їх у велику кількість автомобілів. Наше нове світлодіодне матричне світло, IntelliLux, кращий приклад. З презентацією цієї технології для компактного класу Opel стає першим автовиробником, який пропонує високоефективну технологію освітлення в цьому сегменті. Наша інтеграція світлодіодної технології забезпечує неперевершену якість освітлення вночі, підвищуючи безпеку водія і тих, хто з ним поруч », сказав Charlie Klein (Чарлі Клейн), віце-президент з інженерної частини автомобілів Opel.

Після того як адаптивне бі-ксенонове світло стало більш доступним для більшості моделей Opel, включаючи поточне покоління Astra, яких з такою системою було продано більш ніж 200 000 штук, інженери Міжнародного Технічного Центру Розробок в Рюссельсхаймі сконцентрували свою увагу на поліпшенні і більше точному налаштуванні системи світла нового покоління. Після років підготовки, нова запатентована система від Opel, повністю світлодіодна IntelliLux, готова до запуску у виробництво. На сьогоднішній день, цей тип системи закріплений тільки за автомобілями преміум сегменту. Тепер же прем'єра цієї системи відбудеться і на автомобілях компактного класу середнього цінового сегмента, а саме в новому поколінні Opel Astra у Франкфурті у вересні.

 

Складена з 16 світлодіодних сегментів - по вісім з кожної сторони автомобіля - нова світлодіодна матрична система постійно і в автоматичному режимі адаптує довжину і поширення світлових променів у відповідності до поточної дорожньої ситуації. Система працює в парі з фронтальною камерою системи Opel Eye, яка, приміром, виявляє присутність інших автомобілів, що рухаються і окремі світлодіодні сегменти, які можуть засліпити зустрічних водіїв автоматично вимикаються.

Як тільки автомобіль залишає міську забудову дальнє світло включається автоматично, і залишається включеним постійно. Це веде до значного збільшення безпеки, що підтверджується дослідженнями, проведеними Технічним Університетом у Дармштадті. Дослідження показує, що на швидкості в 80 км / год, водій виявляє об'єкти на узбіччі на 30-40 метрів раніше, ніж у випадку освітлення узбіччя звичайним галогеновим або ксеноновим ближнім світлом. Це дає водієві близько 1,5 секунд додаткового часу, щоб зреагувати, наприклад, якщо тварина раптово вискочить на дорогу.

 

Не тільки водії Astra отримають вигоду від цього - у той час як вони насолоджуються чудовим світлом і умовами видимості, вони не засліплюють інших учасників дорожнього руху. Коли камера виявляє джерело світла від зустрічного чи попутного руху, окремі світлодіоди у відповідній зоні деактивуються, просто «вирізаючи» область навколо автомобіля. Інша частина дороги і прилегла територія залишається світлою і освітленою. З таким ступенем точності та адаптації світлодіодне матричне світло піднімає технології освітлення на наступний рівень.

 

Інженери Opel, що працюють над світловими системами і технологіями, не просто зробили інтелектуальну світлодіодну систему більш доступною, а й вивели її на новий рівень інтелекту. Так як не всі покупці Astra виберуть вбудовану навігацію, незалежно від цього, система освітлення повинна вміти визначати в яких умовах знаходиться автомобіль: у місті чи на трасі. Система IntelliLux в Astra стане першою матричної системою, яка безперервно буде оптимізувати світловий промінь без підключення до системи навігації. В добавок до безлічі автоматичних варіантів форми пучка для ближнього і дальнього світла, світлодіоди IntelliLux також забезпечують особливий режим світла для траси, що підвищує безпеку вночі. Також є спеціальна світлова функція, що дозволяє зробити вихід і посадку в автомобіль більш комфортною в темряві.

 

Світлодіодне матричне світло високої ефективності не тільки додає комфорту і підвищує рівень безпеки. Не тільки дозволяє висвітлювати навколишнє оточення яскравіше, у порівнянні зі звичайними системами освітлення, також, система володіє значно більш тривалим періодом роботи, в порівнянні з галогенними або ксеноновими лампами. Іншою перевагою є відсутність необхідності механічних рухів у фарах головного світла - окремі світлодіодні сегменти включаються або вимикаються в залежності від ситуації, що також збільшує тривалість служби автомобіля.

 

Крім цього, нова система освітлення зробить щасливими дизайнерівJ Раніше, корпус фари в основному залежав від найдорожчих технологій, які їх захищали. Тепер же основна фара визначає видиму частину головного світла. Завдяки маленьким светітлодіодам, що використовуються в матричному світлі, в майбутньому, фари можуть бути розроблені більш тонко і витончено, а механічні, деталі, які складноконтрольовані і вимагають багато простору, таким чином застаріли.

 

Щоб детальніше ознайомитися з модельним рядом Opel в Україні запрошуємо Вас в дилерські центри компанії «Дженерал Авто Груп» у Вашому регіоні. Контактна інформація про найближче продавця доступна в розділі «Дилери».