Голова Правління Opel Group анонсував абсолютно нове наступне покоління Opel Astra!

19 трав 2015

- 11-е покоління автомобіля компактного класу від Opel буде презентовано у вересні в рамках Міжнародного Автосалону у Франкфурті;

- ТОП-менеджер Opel Group анонсує появу нової моделі, зі зменшеною вагою і просторим салоном;

Рюссельсхайм: Продовжуючи восьмидесятилітню історію традицій виробництва моделей компактного класу від Opel, Голова Правління Opel Group Карл Томас Нойман (Karl Thomas Neumann) представить абсолютно нову Astra під час Міжнародного Автосалону у Франкфурті, який пройде з 17 по 27 вересня цього року. Анонсуючи новинку, ТОП-менеджер продемонстрував повністю закамуфльований прототип, розроблений інженерами, але Нойман пообіцяв, що абсолютно нова Astra отримає «симпатичний дизайн», вищу ефективність і величезну кількість інновацій.

Нойман позначив нові пріоритети в роботі над одинадцятим поколінням компактних автомобілів Opel, яке було створено з чистого аркуша. Результатом став революційний автомобіль, який набагато ефективніший за всіма параметрами. Так, простір використовується більш ефективно: у той час, як зовнішні розміри будуть зменшені, простір, призначений для пасажирів салону нової Astra, буде значно збільшено. Команди інженерів відповідальних за розробку нової Astra також значно зменшили вагу моделі. Це зробило її більш гострою в управлінні і сильно вплинуло на витрату палива. Нойман також підтвердив, що завдяки тому, що зараз Opel створив найширший набір нових двигунів за всю історію, нова Astra буде оснащуватися тільки найсучаснішими двигунами нового покоління.

Компактні моделі Kadett і Astra, яких було вироблено більше 24 млн. штук, стали основою портфоліо Opel, з тих пір, як перший компактний автомобіль зійшов з лінії складання. «З кожним поколінням Kadett, Opel робив індивідуальну мобільність доступною для мільйонів людей у світі, і кілька поколінь Astra зробили інноваційні технології більш дорогих класів доступними в середньому ціновому сегменті компактних автомобілів», сказав Нойман. «Кожне покоління піднімало все вище планку в безпеці, комфорті та ефективності. Нова Astra знову задасть «висоту» в стандартах для компактного класу. У порівнянні з іншими, це буде перша нова модель Opel, яка буде запущена з унікальною системою зв'язку Opel OnStar, яка готова допомогти і, при необхідності, врятувати Вас 24 години на добу, 365 днів у році. »

 

Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути серед перших, хто дізнається про появу в Україні нового покоління Opel Astra. Тим же, хто тільки збирається стати власником однієї з моделей Opel, запрошуємо в офіційні дилерські центри компанії «Дженерал Авто Груп», для знайомства з представленим модельним рядом Opel в Україні. Координати дилерських центрів і діючі спеціальні цінові пропозиції на автомобілі Opel можна дізнатися на сайті www.opel.ua.