OPEL ADAM S: СПОРТИВНА ЗІРКА ДОСТУПНА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

26 лист 2014

  • Потужний: 1,4-літровий Turbo двигун 110 кВт / 150 к.с. і 220 Нм
  • Спортивний: відмінні спринтерські якості та економічність
  • В тренді: численні варіанти та можливості індивідуалізації

Рюссельсхайм. Можливість попереднього замовлення нового спортивного глави сім'ї ADAM тепер доступна! З початку наступного року ADAM S буде представлено в дилерській мережі Opel.

"ADAM S є найпотужнішою версією нашої ADAM родини", пояснив Юрген Келлер, виконавчий директор з продажів, маркетингу і післяпродажного обслуговування Opel в Німеччині. "150 к.с. і 220 Нм крутного моменту в поєднанні з легкою конструкцією, надточним рульовим керуванням і винятковими гальмами – це всі атрибути справжнього атлета. ADAM S розроблений для підкорення найзвивистіших гірських серпантинів; кожна така подорож - одне задоволення!".

Звичайно ж доступні також і численні можливості та варіанти індивідуалізації для кузова, даху та інтер'єру, які підкреслюють спортивний характер ADAM S і роблять його справжнім чемпіоном з персоналізації, як і його братів і сестер ADAM.

1,4-літровий Turbo двигун: вражаюча продуктивність і крутний момент
Серцем і душею нового спортсмена ADAM є 1,4-літровий Turbo двигун з 110 кВ / 150 к.с. і 220 Нм крутного моменту, яку двигун видає в діапазоні  2750 - 4500 оборотів на хвилину. Двигун поєднується з шестиступінчастою коробкою передач зі спортивним режимом, що забезпечує ідеальну безперервність тяги при будь-якій швидкості. Так, ADAM S розганяється з 0 до 100 км/год всього за 8,5 секунд. На п'ятій передачі - від 80 до 120 км/год - за 7,9 секунд. Максимально розігнати ADAM S можна до 210 км/год.

Двигун 1,4 Turbo вже відповідає найсуворішим нормам викидів стандарта Євро 6 і витрачає лише 5,9 л бензину на 100 км в змішаному циклі.

ADAM S: повний контроль на поворотах
ADAM S  призначений для віртуозного водіння, особливо у крутих поворотах. Він віддає перевагу звивистим дорогам, де спеціально налаштоване шасі і надточне рульове управління сприяють підвищеній точності керованості та відчуття автомобіля. Також ADAM S пропонує відмінне зчеплення з трасою, а наприклад в опціональних 18-дюймових легкосплавних дисках "Тайфун" можна побачити червоні гальмівні супорти.

Передній спойлер, бічні пороги, молдинги і розширений задній бампер характеризують атлетичний кузов спортсмена, що дозволяє легко відрізнити його від братів і сестер ADAM. Задній спойлер і хромована вихлопна труба завершують спортивний зовнішній вигляд. Загальне враження доповнюють також спортивні педалі і ексклюзивні спортивні сидіння Recaro (опціонально).

В Україні Adam S стане доступним до замовлення ближче до кінця року.