КАРЛ ЛАГЕРФЕЛЬД ВІДЗНЯВ
НОВИЙ КАЛЕНДАР ДЛЯ OPEL

14 жовт 2014

В головних ролях: кішка кутюр’є Шупетт і нова Corsa.

Рюссельсхайм / Париж. Модельєр і фотограф Карл Лагерфельд відібрав особливу модель для фотопроекту Opel - Шупетт. Зіркою календаря Opel Corsa 2015 стала кішка бірманської породи всесвітньовідомого кутюр’є. "Стандартний підхід «Супермодель на/в автомобілі» став вже нудним. Карл Лагерфельд по-новому підйшов до цього питання", сказала директор з маркетингу Opel Тіна Мюллер. Мюллер була присутня на зйомках з Карлом Лагерфельдом і залишилася в захваті від процесу. "П'яте покоління Corsa щойно запущене. Останні 32 роки вона була сфотографована з безліччю супермоделей. Був тільки один спосіб зробити зйомку особливою: Шупетт", відповіла експерт з маркетингу, підморгнувши.

«Шупетт, звичайно, дуже розпещена, - розповідає Карл. - Вона їсть за столом разом зі мною, але свою власну їжу, а в мою тарілку ніколи не лізе. Спати вона любить під подушкою, а грати - в спеціальні ігри для кішок на моєму iPad. А ще у Шупетт є дві няньки - одна доглядає за нею вдень, а друга вночі».


І це ще не все - «гувернантки» кішки ведуть спеціальні щоденники, в яких описується поведінка Шупетт, її раціон і навіть настрій. Месьє Лагерфельд перечитує ці записи, повертаючись додому, оскільки бажає бути в курсі всього, що відбувається з його улюбленицею.


«Ми вже списали майже 600 сторінок, - говорить маестро. - Я іноді думаю, що було б забавно зробити з цих записок маленьку книжку - що-небудь на зразок «Щоденників Шупетт».

Лагерфельд знімав свою улюбленицю Шупетт в одній з паризьких студій. Його камера вхопила найяскравіші моменти чотириногої зірки (яка, до речі, має 42000 фоловерів у Твіттері!), у процесі детального вивчення кожної деталі нового Opel. Незалежно від ракурсів та поз, створених творчим тандемом відомого фотографа і його моделі, чітко прослідковується неймовірна місткість і якість у поєднанні з першокласним дизайном, що втілилися у новій Corsa.

 

Той факт, що кішка насправді насолоджується зйомками в автомобілі, є дійсно незвичним. Близькі стосунки Лагерфельда з Шупетт зробили цю зйомку досить легкою. "Шупетт виконала велику роботу - таку, яку я очікував би від зірки. Вона розслабилася, незалежно від того, чи була вона за кермом або на даху Opel. Вона без сумніву не була напруженою. Однак, вона заснула і спала протягом дванадцяти годин відразу ж після завершення зйомок", сказав Лагерфельд. "Карл Лагерфельд є синонімом естетики, стилю і елегантності, як і наша нова Corsa. Карл Лагерфельд досить точно доносить свою думку, за допомогою своїх фото. Зйомки та календар ще раз підкреслити керівні принципи нашого бренду - інноваційні автомобілі, новаторський дизайн і нестандартний підхід ", додала Мюллер.

Крім того, що Карл Лагерфельд є відомим у світі моди, він ще й є відомим фотографом, чиї фотороботи виставлені в різних музеях по всьому світу. Він знімає рекламні кампанії (Chanel, Fendi, Karl Lagerfeld та інші) і є постійним автором багатьох міжнародних модних журналів. Хоча Шупетт не є новачком в фотостудії, вона ніколи раніше не витрачала стільки часу, скільки тривала зйомка для Corsa. До цього знаменита кішка позувала в обіймах супермоделі Лінди Євангелісти для обкладинки німецького Vogue.


До речі, Лінда Євангеліста була учасницею однієї з рекламних кампаній для Corsa в кінці минулого тисячоліття, коли вона з'явилася в кадрі разом з Крісті Терлінгтон, Тетяною Патіж, Кейт Мосс і Наомі Кемпбелл.


Шупетт Лагерфельда - це вже другий кіт, який виступив у головній ролі в рекламній кампанії для Opel Corsa. У рекламі для першого покоління Corsa (1982 - 1993), мультгерой Том переслідував мишеня Джеррі, який був за кермом маленького автомобіля.


П'яте покоління Opel Corsa вражає новим, чітким і, як завжди, просторим салоном, довершеною системою інтегрованої комунікації IntelliLink, інформаційно-розважальною системою та ультра-сучасною системою допомоги водієві. Динамічний силует Corsa відповідає філософії дизайну Opel: плавні, скульптурні форми у поєднанні з німецькою точністю. Це те чим володіє новий Corsa, щоб продовжити 32-річну історію успіху в висококонкурентному сегменті.


Фото календаря для Corsa відзняті Карлом Лагерфельдом будуть представлені на вернісажі на початку наступного року. Попередній календар Opel, головним мотивом якого був Opel ADAM, створювався у колаборації з Брайаном Адамсом.