ПЕРЕВАГИ OPEL ANTARA:
ПРОДУКТИВНІСТЬ, ЦІНА І КОМПЛЕКТАЦІЯ

27 жовт 2014

Київ. Всі дороги відкриті для вас з кросовером Opel Antara. У ньому вдало поєднуються спортивний зовнішній вигляд, позашляхові якості, елегантність міської моделі з функціональністю і безпекою. З розширеною гамою двигунів, поліпшеним дизайном і підвищеним рівнем комфорту Opel Antara є серйозним гравцем у зростаючому сегменті компактних повнопривідних позашляховиків (SUV).


Нові можливості


Opel Antara оснащений системою повного приводу з електронним управлінням. При русі в звичайних умовах крутний момент двигуна передається на передні колеса. Однак при русі по бездоріжжю або слизькій дорозі повний привід включається автоматично, і крутний момент перерозподіляється між переднім і заднім мостами в співвідношенні 50:50, забезпечуючи оптимальний розподіл потужності. Також на Antara в якості стандартного устаткування встановлюється система, що полегшує керування автомобілем на схилі. Включена система DCS підтримує постійну швидкість при русі на схилі, попередньо задану водієм за допомогою педалі акселератора.


Antara оснащений досконалими електронними системами допомоги при водінні, що підвищують активну безпеку. Приміром, система ABS, крім виконання своїх звичайних функцій, також включає в себе:

•     Систему безпечного гальмування на поворотах (CBC), яка підвищує стійкість автомобіля при гальмуванні на повороті завдяки зниженню тиску в гальмівному контурі коліс, наступних по внутрішньому радіусу.
•     Гідравлічну систему допомоги при гальмуванні (HBA), яка автоматично підвищує тиск в гальмівній системі, коли водій різко і сильно натискає на педаль гальма. При цьому істотно зменшується гальмівний шлях автомобіля.
•     До системи динамічної стабілізації курсової стійкості (ESP), встановлювану на Opel Antara, входять також протибуксируюча система (TC) і система керованого спуску (DCS).

 

Висока ефективність

Opel Antara оснащується комбінаціями двигунів і трансмісій, які ідеально відповідають значним можливостям системи повного приводу. Є можливість вибрати спортивний стиль водіння і перемикати передачі вручну за допомогою функції Active Select, або ж розслабитися і надати цю роботу автоматичній коробці передач. У будь-якому разі, два типи двигунів: бензиновий 2.4 ECOTEC® (167 к.с.) і 2.2 Diesel (163 к.с. та 184 к.с.), що офіційно доступні в Україні, забезпечать чудове водіння, задовольняючи стандарти Euro 5.

Насолоджуйтесь стилем і комфортом

Відправляєтесь Ви в гори, на море або просто везете дітей до школи, - Ви завжди зможете подорожувати з комфортом. Opel Antara попередньо оснащується точками монтажу для системи FlexOrganizer. Цей оригінальний організатор багажу має рейлінги, до яких можна прикріплювати різні роздільники, сітки та інші засоби зберігання. Також для Antara пропонується опціональне водійське сидіння з електрорегулюванням у 8 напрямках. Його положення можна без труднощів змінити навіть під час руху. Ну і звичайно ж різні відсіки, які розроблені для того, щоб мати все необхідне під рукою.

 

Впевненість в повній безпеці

 

Opel Antara оснащений рядом передових технологій, що підвищують ступінь контролю над автомобілем, які роблять водіння ще більш комфортним і безпечним. З системою SAFETEC ви захищені з усіх боків. Ця система заснована на інтеграції всіх наявних в автомобілі засобів пасивної та активної безпеки, а її основним елементом є міцний пасажирський відсік. Дана комбінація забезпечує мінімальну механічну деформацію і збереження найбільшої можливої зони виживання при дорожньо-транспортній пригоді.

 

Також в базову комплектацію нового Opel Antara входять фронтальні і бічні подушки безпеки водія і переднього пасажира.  Вони   діють в комплексі з ременями безпеки (обладнаними преднатягувачами і кріпленнями, регульованими по висоті), підвищуючи безпеку людей на передніх сидіннях. Додатковий захист пасажирів передніх та задніх бокових сидінь забезпечують також віконні подушки (шторки)   безпеки, здатні наповнюватися до великого обсягу.

 

Всі ці переваги втілені в одному творінні німецького бренду, ціна якого є найнижчою* порівняно з конкурентами в сегменті і стартує від 334 100 грн. Не втратьте можливість скористатися пропозицією і стати володарем новенького Antara!


*мається на увазі сегмент середньо розмірних кросоверів (SUV)