НОВИЙ МІНІ-АВТОМОБІЛЬ З ВЕЛИКИМ ІМЕНЕМ. ЗНАЙОМТЕСЯ: OPEL KARL

15 вер 2014

Нова доступна п'ятидверна модель розширює лінійку міні-автомобілів Opel

Найбільш вражаюче портфоліо Opel в сегменті міні-та субкомпактних автомобілів в історії бренду

Модель отримала ім'я «Karl» на честь одного з синів Адама Опеля

Рюссельсхайм. Opel Corsa нового покоління і стильний трьохдверний Opel ADAM готуються прийняти в свою компанію новачка: влітку 2015 до них приєднається п'ятидверний міні-автомобіль Opel Karl. «Karl - це коротке, енергійне та легко запам'ятовувана назва, що відображає цінності бренду Opel: німецький, емоційний і доступний», - сказала керівник Opel з маркетингу Тіна Мюллер (Tina Müller).

 

Завдяки моделям Karl, ADAM і Corsa нового покоління, які запустять у виробництво незабаром, в 2015 році Opel буде володіти найбагатшим і «молодим» в історії бренду портфоліо в сегментах міні-та субкомпактних автомобілів. Нове сімейство відповідатиме усім вимогам сучасності.

 

При довжині близько чотирьох метрів Corsa відрізняється високим рівнем комфорту і оптимальним поєднанням просторого салону і компактного кузова в п'ятидверному сімейному варіанті або трьохдверному спортивному купе. Трьохдверний чемпіон індивідуалізації ADAM довжиною 3,7 м створений для азартного водіння, володіє широким спектром мультимедійних і мережевих функцій, а також незліченними можливостями персоналізації. Надкомпактний Karl завдовжки всього 3,68 метра буде пропонуватися в п'ятидверному кузові і зможе перевозити до п'яти пасажирів. Цей виключно функціональний та стильний автомобіль стане найбільш компактною і доступною моделлю і володітиме всіма перевагами автомобілів Opel.

 

Модель названа на честь одного з синів засновника бренду, Адама Опеля - Карла. Завдяки Адаму Опелю бренд Opel перетворився на найбільшого веловиробника Німеччини, а його сини Карл, Вільгельм і Фрідріх в 1898 році наважилися зайнятися розробкою автомобілів, і вже наступного року з'явилася перша модель.

 

Відео-тізер: http://www.youtube.com/watch?v=JWBrYi7t4Vg