НОВИЙ OPEL CORSA ВИЙДЕ НА РИНОК НАПРИКІНЦІ 2014 РОКУ

4 серп 2014

Рюссельсхайм. Після численних припущень стало очевидно: новий Opel Corsa буде представлений в поточному році. В даний час модель практично готова до серійного виробництва і проходить завершальні випробування для визначення узгодженості і точності налаштувань всіх компонентів. Крім бензинового двигуна нового покоління 1.0 ECOTEC і нової 6-ступінчастої механічної коробки передач модель Corsa E отримала нове шасі і бездоганно налаштоване рульове керування. Приймальні випробування чотирьох прототипів секретно проводилися інженерами Opel в районі Пфальц, розташованому в південно-східній частині Франкфурта-на-Майні. Тестові автомобілі були оснащені 1,0-літровими бензиновими двигунами потужністю 85 кВт/115 л. с. з турбонаддувом, а також шасі Sport і Comfort. Для порівняння тести проводилися в супроводі існуючих версій Corsa - з двигунами 1.4 (74 кВт/100 л. С.) та 1.4 Turbo (88 кВт/120 л. С.).

Члени правління Opel, в тому числі генеральний директор д-р Карл-Томас Нойман (Karl-Thomas Neumann), віце-президент з технічної політики Майкл Ф. Аблесон (Michael F. Ableson) і віце-президент, відповідальний за продажі і післяпродажне обслуговування, Петер Крістіан Кюсперт (Peter Christian Küspert) приділили особливу увагу детальному вивченню нового покоління Corsa. Результати виявилися більш ніж позитивними, оскільки якісна відмінність поколінь Corsa D і Corsa E очевидна. Одноголосного схвалення удостоївся трициліндровий турбомотор 1.0 ECOTEC завдяки його високому крутному моменту, відмінній еластичності і низькому рівню шуму. Нова коробка передач і шасі також отримали високі оцінки правління і команди інженерів.

 

Згідно з планами офіційного дистриб'ютора бренду Opel в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп», поява нового покоління моделі в нашій країні намічена на перше півріччя 2015 року.