Opel Vivaro – Варіанти

Тест-драйв

Тест-драйв дасть набагато більше інформації, ніж тисяча картинок. Запишіться на тест-драйв тут і перейдіть в реальність!

Тест-драйв

OPEL VIVARO ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ПОТРЕБ.

При будь-яких видах діяльності або потребах Opel Vivaro є ідеальним вибором серед вантажопасажирських автомобілів середнього класу. Суцільнометалевий мікроавтобус, вантажопасажирський фургон або вантажівка-платформа – Ви можете зробити вибір із великої кількості варіантів відповідно до власних вимог.

Детальніше

Суцільнометалевий мікроавтобус

Справжня багатофункціональність. Малий бізнес, експрес-доставка або виїзне обслуговування – суцільнометалевому мікроавтобусу Opel Vivaro притаманна справжня економічна привабливість. 2 варіанти довжини, 2 варіанти висоти, вантажний об'єм від 5,2 до 8,6 куб. м та максимальна корисна вантажопідйомність до 1200 кг забезпечують можливості застосування Opel Vivaro як мікроавтобусу для майже будь-яких потреб малої або середньої категорії.


Детальніше

Вантажопасажирський фургон

Можливість належного розміщення людей поряд з потрібним їм обладнанням свідчить про відповідність вантажопасажирського фургону вимогам багатьох видів діяльності – від будівництва до ландшафтного дизайну та встановлення та обслуговування установок альтернативної енергетики. До 6 сидінь з 2 варіантами довжини та відмінним загальним доступом — це переосмислення зручності для працівників.


Детальніше

Вантажівка-платформа

Завдяки довгій колісній базі (L2) та максимальній повній вазі автомобіля з вантажем 2990 кг, вантажівка-платформа Vivaro складає ідеальну основу для спеціалізованих перетворень.