Opel Vivaro – Дизайн

Тест-драйв

Тест-драйв дасть набагато більше інформації, ніж тисяча картинок. Запишіться на тест-драйв тут і перейдіть в реальність!

Тест-драйв

Найвишуканіший стиль.

Дизайн, що привертає увагу – зовнішній вигляд, повністю зосереджений на елегантності та корисності. Новий Opel Vivaro: Простий шлях до результату.

Детальніше

Міцність та стиль

Унікальні елементи дизайну Opel:

  • Хромовані фірмові знаки Opel на капоті та багажнику.
  • Виразні денні ходові вогні в стилі «крило».
  • Рельєфні бокові панелі в стилі «лезо».
  • Округлий капот.
  • Хромовані елементи у головних фарах.

Детальніше

Ваша візитна картка на колесах

До конструкції Opel Vivaro закладено високу надійність; завдяки широкій усталеній посадці у самому стилі цих автомобілів Opel стає помітною міцність, притаманна цим автомобілям. Комфорт у далеких рейсах та збалансовані характеристики відображаються у виразному профілі салону, високій лінії даху та площі скління із заглибленням.

 

Унікальний стиль та очевидно висока якість, особливо у поєднанні зі знаками ecoFLEX, красномовно говорять про Вас та Ваше підприємство. Окрім цього, передбачено достатній плаский простір для нанесення написів. Opel Vivaro — це ідеальна візитна картка.

 

У світлому, місткому та комфортабельному салоні навіть кольори та тканини оббивки забезпечують додатковий простір для забезпечення комфорту працівників або пасажирів. Це — ідеальні умови діяльності, призначені для забезпечення постійного зв'язку та контактів при найвищому рівні ергономічності.