Opel Vivaro – Комфорт та функціональність

Тест-драйв

Тест-драйв дасть набагато більше інформації, ніж тисяча картинок. Запишіться на тест-драйв тут і перейдіть в реальність!

Тест-драйв

Простір, комфортабельність та зручність.

Через погану організацію може бути змарновано занадто багато дорогоцінного часу. Автомобілі Opel Vivaro виводять на новий рівень зручність для працівників, комфорт та відсіки для зберігання.

Детальніше

Обслуговування Opel

Важіль перемикання передач, високо розміщений на приладовій панелі, кермо з регулюванням вильоту та нахилу та органами управління для інформаційно-розважальної системи, 6-позиційні регульовані сидіння з підлокітниками та опорою для попереку, а також зручна приладова панель забезпечують водієві комфорт та керованість.


Детальніше

Місткий простір для вантажів

9 відкритих та закритих місць для зберігання поряд з приладовою панеллю, оптимально розміщені підставки для склянок та загальний об'єм відсіків для зберігання поряд з приладовою панеллю понад (24 літри) та під опційними нероздільними багатомісними сидіннями офісного типу (54 літри) забезпечить наявність місця для всього, що Ви застосовуєте у роботі.


Детальніше

Обладнаний для бізнесу

Зручний знімний планшет, який може бути надійно закріплений у вертикальному положенні, забезпечує наявність важливих документів напохваті у водія, що зберігає час на пошук. Характеристики мобільного офісу включають:

 

  • Нероздільні багатомісні сидіння офісного типу з відкидною центральною секцією містять знімний планшет та речові відсіки, придатні для планшетного або портативного комп'ютера.
  • На додаток до приладової панелі передбачена стикувальна станція для смартфонів.
  • Стикувальна станція для планшетного комп'ютера на верхній приладовій панелі.

 

Для додаткової ефективності також передбачена Система безключового доступу Open & Start та вибіркове блокування дверей


Детальніше

Першокласна Інформаційно-розважальна система

Ви зможете зробити вибір із багатьох варіантів удосконалених інформаційно-розважальних систем. Автомагнітола R16 BT USB у форматі «одинарний DIN» та Автомагнітола CD18 BT USB у форматі «подвійний DIN» забезпечують підтримку інтерфейсу Bluetooth®, потокового аудіо та користування телефоном без допомоги рук, роз'єми USB у приладовій панелі та зовнішній інтерфейс USB дозволяють підключення мобільних пристроїв, цифрове звукове мовлення (DAB+), що також доступне як опція.

 

У системі Navi 50 також пропонується 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран, з комплектом карт Західної або Східної Європи. Безкоштовний додаток «AHA» у підключеному смартфоні забезпечує доступ до соціальних мереж, зокрема, Facebook або Twitter та каналів Інтернет-радіо через сенсорний екран. Для iPhone також пропонується система розпізнавання голосових команд Siri. Першокласна Навігаційна система NAVI 80 IntelliLink підвищує рівень додаткових характеристик, включаючи навігацію у форматі 3D, удосконалене голосове управління та підтримку інтерфейсу Bluetooth® та потокового аудіо. Дисплей також функціонує як пристрій відображення для камери заднього огляду.


Детальніше

Підвищений комфорт. Менше напруження.

Внутрішні кліматичні опції для автомобілів Opel Vivaro включають ручне управління кондиціонуванням повітря та електронний клімат-контроль (ECC) виключно для кабіни водія.

 

За допомогою камери заднього огляду Ви зможете контролювати напрямок руху та уникнути зайвого клопоту під час заднього ходу завдяки відображенню ситуації з динамічними інструкціями на сенсорному екрані навігаційної системи або статичними інструкціями на внутрішньому дзеркалі заднього огляду.