Opel Vivaro – Місткість та корисна вантажопідйомність

Тест-драйв

Тест-драйв дасть набагато більше інформації, ніж тисяча картинок. Запишіться на тест-драйв тут і перейдіть в реальність!

Тест-драйв

Вантажопідйомність до 1,2 тонн.

Оптимальний дизайн, максимальна площа зони прямого завантаження та зручний доступ забезпечують відповідність автомобілів Opel Vivaro всім вимогам перевезень.

Детальніше

Значний вантажний простір

Два варіанти довжини та два варіанти висоти суцільнометалевих мікроавтобусів забезпечують вантажний об'єм до 8,6 кубічних метрів. Довжина вантажного відсіку становить 2537 мм у коротшій модифікації або 2937 мм у довшій модифікації. Внутрішній вантажний об'єм ідеально сконфігурований для перевезення до трьох європіддонів із можливістю зручного завантаження.


Детальніше

Зручний доступ – Додаткова опція для перевезення довгомірних вантажів

Широкі бокові двері, що забезпечують доступ для європіддонів та опційні задні двері, що відкриваються на кут до 250 градусів, забезпечують зручний доступ для завантаження. Також передбачені задні двері (як опція). Опція FlexCargo для перевезення довгомірних вантажів включає люки у перегородці та передні пасажирські сидіння, що дозволяють збільшити довжину вантажу до 3750 мм у коротшій модифікації та до 4150 мм у довшій модифікації.


Детальніше

Захист Ваших активів

Вантажі оптимально закріплюються, а додатковий захист працівників забезпечується оптимально розміщеними люверсами для кріплення вантажів. Для захисту інтер'єру передбачається повний вибір дерев'яних підлог та стінних панелей, адаптованих для забезпечення вільного доступу до стандартних та опційних крюків, люверсів для кріплення вантажів тощо.