Opel Vivaro – Доступність за ціною та рівні викидів

Тест-драйв

Тест-драйв дасть набагато більше інформації, ніж тисяча картинок. Запишіться на тест-драйв тут і перейдіть в реальність!

Тест-драйв

Постійна свіжість повітря при низьких витратах.

Компактний двигун 1.6 CDTI Turbo та двигуни BiTurbo1, що забезпечують більшу потужність при меншому споживанні пального, є типовими для оригінальних автомобілів Opel Vivaro. В результаті забезпечується надзвичайно низький рівень споживання пального та викидів CO2.

Детальніше

Більша потужність при меншій витраті пального

Автомобілі Opel Vivaro оснащуються удосконаленими дизельними двигунами Turbo та BiTurbo. Ці двигуни об'ємом лише 1,6 літрів забезпечують віддавану потужність в діапазоні від 66 кВт (90 кінських сил) до 103 кВт (140 кінських сил) з високими характеристиками крутильного моменту та економним споживанням пального й низьким рівнем викидів.


Детальніше

Технологія BiTurbo

Високотехнологічні двигуни BiTurbo автомобілів Opel Vivaro поєднують переваги невеликих турбонагнітачів (швидкий відгук на високу потужність та крутильний момент при низьких обертах) з перевагами великих турбонагнітачів (висока потужність та крутильний момент) при високих обертах. Подвійний інтеркулер забезпечує екологічне та ефективне спалювання. В результаті забезпечується постійно високий крутильний момент при низьких обертах та висока віддавана потужність при більших швидкостях двигуна та відмінній економічності.
Детальніше

Vivaro з функцією ecoFLEX

Знаки ecoFLEX красномовно говорять про Ваше дбайливе ставлення до довкілля та експлуатаційну ефективність. Високоекономічний двигун 1.6 CDTI з функцією ecoFLEX та потужністю 66 кВт (90 кінських сил), а також стандартна Система Start/Stop скорочують споживання пального до нуля при зупинці автомобілів Opel Vivaro, що зменшує втрати пального та вплив на довкілля. У цьому двигуні також застосовано цілу низку інших енергозберігаючих технологій, зокрема, рекуперативне гальмування, дизельний сажовий фільтр, що не вимагає технічного обслуговування та найсучаснішу систему впорскування пального та турбонаддування зі змінною геометрією. При будь-яких потребах у малотоннажних комерційних перевезеннях варто звернути увагу на функцію ecoFLEX, яка дозволяє зробити ще один крок на шляху до більш екологічного та ефективного способу ведення господарської діяльності.


Детальніше

Додаткові чинники економічності

На додаток до опційної Системи Start/Stop природну втрату енергії зменшують енергозберігаючий двопозиційний водяний насос, що спрацьовує лише у разі потреби, та масляний насос змінного об'єму, який забезпечує подачу лише потрібної кількості мастил.

 

Повернення енергії гальмування зменшує споживання пального та рівні викидів шляхом вибіркового зарядження акумулятора головним чином за наявності запасу енергії під час гальмування та уповільнення.

 

Ланцюг приводу газорозподільного механізму, що не вимагає технічного обслуговування, та дизельний сажовий фільтр сприяють скороченню витрат на обслуговування та часу простою й забезпечують тривалі інтервали технічного обслуговування — до 2 років/40 000 км.


Детальніше

Режим ecoDrive

Режим ecoDrive може бути обраний або вимкнений у будь-який час. Цей режим активується натисненням кнопки та може бути припинений шляхом зниження передачі або простим виключенням.

 

У режимі ecoDrive

  • крутильний момент та потужність двигунів зменшуються,
  • відгук на натиснення акселератора змінюється,
  • споживана потужність кондиціонера повітря та системи обігріву скорочується.

 

Режим ecoDrive дозволяє водієві точно знати час переходу на передачу, яка потрібна для збереження пального, шляхом подання світлового сигналу при швидкостях, найбільш ефективних для переключення. У разі встановлення навігаційної системи вона також відображає характеристики економічного водіння та інструкції на підставі інформації,


1:

Суцільнометалевий мікроавтобус Vivaro:

Споживання пального у л/100 км: у місті – 8,7–6,6, поза містом – 6,7–5,5, змішаний цикл – 7,4–5,9; рівні викидів CO2 в г/км: змішаний цикл – 195–155.

 

Вантажопасажирський фургон VIVARO:

Споживання пального у л/100 км: у місті – 7,9–6,6, поза містом – 6,0–5,5, змішаний цикл – 6,6–5,9; рівні викидів CO2 в г/км: змішаний цикл – 174–155.

 

Вантажівка-платформа Vivaro:

Споживання пального у л/100 км: по місту – xx, поза містом – xx, змішаний цикл – xx; рівні викидів CO2 в г/км: змішаний цикл – xx.

 

Відповідно до положень Директив R (EC) № 715/2007 та R (EC) № 692/2008 (застосовується відповідно до моделей).