Opel Vivaro – Аксесуари

Тест-драйв

Тест-драйв дасть набагато більше інформації, ніж тисяча картинок. Запишіться на тест-драйв тут і перейдіть в реальність!

Тест-драйв

Аксесуари OPEL Vivaro.

Автомобілі Vivaro втілюють відмічену нагородами філософію дизайну Компанії Opel у цьому сегменті. На додаток до стандартних або опційних характеристик передбачається широкий вибір аксесуарів, що забезпечать найкраще застосування Вашого автомобіля Vivaro.

 

Для повного вибору аксесуарів рекомендуємо оглянути онлайн каталог Аксесуарів OPEL Vivaro або звернутися до місцевого Офіційного дилера компанії Opel.

Детальніше

Комфорт та догляд за автомобілем

Незалежно від призначення – для роботи чи сім'ї Ваш автомобіль Vivaro повинен створювати відчуття домашнього комфорту. Ви зможете знайти все, що Вам потрібно для забезпечення повного комфорту — від підлогових килимків до чохлів на сидіння.


Детальніше

Інформаційно-розважальна система

Інформаційно-розважальна система дозволяє Вам завжди залишатися на зв'язку та обмінюватися даними з Вашим офісом, сім'єю, одержувати інформацію про дорожні умови та рекомендації з проїзду. Зверніть увагу на продукцію для Вашого автомобіля Vivaro.


Детальніше

Безпека та системи охорони

Більше безпечне водіння та більша тривалість гарного зовнішнього вигляду для Вашого автомобіля Vivaro. Варто підготуватися до забезпечення належних умов для пасажирів та вантажів. Ми пропонуємо засоби допомоги при паркуванні та камери заднього огляду, захисні панелі та бризковики, комплекти ламп та, у разі потреби, дитячі сидіння.


Детальніше

Стиль

Автомобілі Vivaro гарно виглядають всередині та зовні. Вам потрібно додати індивідуальні риси? Зверніть увагу на ці аксесуари, в тому числі бічні сходинки та ковпаки для дзеркал.


Детальніше

Системи транспортування та кріплення вантажу

Автомобілі Vivaro забезпечують максимальну та оптимізовану вантажну місткість. Окрім цього, компанія Opel передбачає аксесуари для структурної організації Ваших транспортних потреб всередині та зовні. Від оздоблення інтер'єру та стелажів до систем транспортування на даху та тягово-зчіпних пристроїв — ми завжди здатні запропонувати щось для значного полегшення перевезень. Перелік складається з оригінальних розробок Opel і товарів нашого партнера Thule — лідера на ринку систем кріплення вантажів.


Детальніше

Колісні диски

Поєднання стиля з практичністю. Компанія Opel пропонує широкий вибір легкосплавних та сталевих дисків, а також комплектних зимових коліс. Для додаткової впевненості також пропонуються кілька варіанти ланцюгів протисковзання Thule.