Назад
Далі
Назад
Далі

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

OPEL ZAFIRA TOURER.

Розкішний сімейний автомобіль.

Високотехнологічне оснащення сучасних швидкісних поїздів надихнуло розробників нового Opel Zafira Tourer на створення нового підходу до функціональності автомобілів. Найвищий рівень комфорту для семи пасажирів цього автомобіля преміум-класу поєднується з прекрасним оформленням.

 

Шукаєте особливий і розкішний, але практичний автомобіль? Вам підійде новий унікальний Opel Zafira Tourer.

  • Вражаючий дизайн преміум-класу
  • Легке й гнучке настоювання під ваш стиль життя
  • Розкіш автомобіля преміум-класу
  • Удосконалені системи безпеки
  • Динамічне керування
  • «Чистота» і продуктивність

Детальніше

Простір і витонченість

Стомилися від звичайних сімейних автомобілів? Новий Opel Zafira Tourer несе довгоочікувані зміни. Елегантні лінії, помітні хромовані елементи й широкий вибір варіантів дизайну легкосплавних дисків виокремлюють автомобіль із загалу. Поїздки з родиною ще ніколи не були такими стильними!


Детальніше

Творчий підхід до особистого простору

Адаптуйте простір автомобіля під потреби вашого життя. Завдяки якості кожної деталі, раціональній організації простору й гнучкості конфігурації посадкових місць новий Opel Zafira Tourer започатковує нові стандарти у сфері відповідності вашому індивідуальному способу життя.


Детальніше

У деяких автомобілях відразу почуваєш себе комфортно

У деяких автомобілях відразу почуваєш себе комфортно. А в новому Opel Zafira Tourer це почуття комфорту просто огортає вас, але при цьому не дає забути про надзвичайну практичність і зручність автомобіля. Безпрограшна ситуація


Детальніше

Технологія, яка піклується про вас

Новітня система пасивної безпеки вашого автомобіля доповнюється технологічними системами, які бачать і думають на крок уперед. У новому Opel Zafira Tourer реалізовані нові прогресивні системи допомоги водієві в преміум-сегменті практичних автомобілів.


Детальніше

Видатні динамічні якості

Незалежно від того, їдете ви в автомобілі один чи з повним завантаженням, шасі Opel Zafira Tourer поєднують високу точність курсової стійкості й надійне зчеплення з дорогою, яке забезпечується вбудованими технологічним інноваціями й опціональними шасі FlexRide з можливістю вибору трьох режимів руху.


Детальніше

Потужність і задоволення від водіння

Opel Zafira Tourer — це елегантне свідчення, що розкіш, продуктивність і приємні враження від водіння можуть бути недорогими й дружніми до довкілля. Переконливими доказами є бензинові й СУГ-двигуни 1.6 Turbo ECOTEC® з прямим упорскуванням і «надчисті» дизельні двигуни з технологією BlueInjection.


Наступні кроки

Більше інформації про Opel Zafira Tourer.