Opel Vivaro – Двигуни та трансмісії

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Постійна свіжість повітря при низьких витратах.

Компактний двигун 1.6 CDTI Turbo та двигуни BiTurbo1, що забезпечують більшу потужність при меншому споживанні пального, є типовими для оригінальних автомобілів Opel Vivaro. В результаті забезпечується надзвичайно низький рівень споживання пального та викидів CO2.

Детальніше

Більша потужність при меншій витраті пального

Ви зможете зробити вибір між трьома удосконаленими двигунами, що відповідають стандартам Euro 6. Всі три двигуни обладнані ручними 6-ступневими трансмісіями.

 

Двигун 1.6 CDTI Turbo потужністю 70 кВт (95 кінських сил) та двигуни 1.6 CDTI BiTurbo потужністю 92 кВт (125 кінських сил) та 107 кВт (145 кінських сил) постачаються з найбільш сучасною технологією ecoFLEX. Стандартна Система Start/Stop, рекуперативне гальмування, сажовий фільтр, що не вимагає технічного обслуговування, та низьке внутрішнє тертя скорочують витрати та викиди, а впорскування з надсучасною акумуляторною системою подачі пального та турбонаддування забезпечують видатні експлуатаційні характеристики.


Детальніше

Технологія BiTurbo

Високотехнологічні двигуни BiTurbo автомобілів Opel Vivaro поєднують переваги невеликих турбонагнітачів (швидкий відгук на високу потужність та крутильний момент при низьких обертах) з перевагами великих турбонагнітачів (висока потужність та крутильний момент) при високих обертах. Подвійний інтеркулер забезпечує екологічне та ефективне спалювання. В результаті забезпечується постійно високий крутильний момент при низьких обертах та висока віддавана потужність при більших швидкостях двигуна та відмінній економічності.


Детальніше

Додаткові чинники економічності

На додаток до стандартної Системи Start/Stop, енергозберігаючий двопозиційний водяний насос, що спрацьовує лише у разі потреби та масляний насос змінного об'єму, який забезпечує подачу лише потрібної кількості мастил, зменшують природну втрату енергії.

 

Повернення енергії гальмування зменшує споживання пального та рівні викидів шляхом вибіркового зарядження акумулятора головним чином за наявності запасу енергії під час гальмування та уповільнення.

 

Ланцюг приводу газорозподільного механізму, що не вимагає технічного обслуговування, та дизельний сажовий фільтр сприяють скороченню витрат на обслуговування та часу простою й забезпечують тривалі інтервали технічного обслуговування — до 2 років/40 000 км.


Детальніше

Режим ecoDrive

Режим ecoDrive може бути обраний або вимкнений у будь-який час. Цей режим активується натисненням кнопки та може бути припинений шляхом зниження передачі або простим виключенням.

 

У режимі ecoDrive

  • крутильний момент та потужність двигунів зменшуються,
  • відгук на натиснення акселератора змінюється,
  • споживана потужність кондиціонера повітря та системи обігріву скорочується.

 

Режим ecoDrive дозволяє водієві точно знати час переходу на передачу, яка потрібна для збереження пального, шляхом подання світлового сигналу при швидкостях, найбільш ефективних для переключення. У разі встановлення навігаційної системи вона також відображає характеристики економічного водіння та інструкції на підставі інформації, одержаної від цієї системи.


1:

Vivaro Combi:

Споживання пального у л/100 км: по місту – xx, поза містом – xx, змішаний цикл – xx; рівні викидів CO2 в г/км: змішаний цикл – xx.

 

Відповідно до положень Директив R (EC) № 715/2007 та R (EC) № 692/2008 (застосовується відповідно до моделей).