Opel Vivaro – Комфорт та функціональність

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Простір, комфортабельність та зручність.

9 комфортабельних сидінь та багатофункціональний вантажний об'єм виводять Opel Vivaro на новий рівень серед багатомісних автомобілів.

Детальніше

Робоче середовище водія

Важіль перемикання передач, високо розміщений на приладовій панелі, кермо з регулюванням вильоту та нахилу та органами управління для інформаційно-розважальної системи, 6-позиційні регульовані сидіння з підлокітниками та опорою для попереку, а також зручна приладова панель забезпечують водієві комфорт та керованість.


Детальніше

Місткий простір для вантажів

Просторі відкриті та закриті місця для зберігання поряд з приладовою панеллю та оптимально розміщені підставки для склянок дозволять Вам зручно користуватися усім, що може бути Вам потрібно у рейсі.


Детальніше

Більше сидінь або додатковий вантажний об'єм?

9 комфортабельних сидінь та багатофункціональний простір для багажу автомобілів Opel Vivaro ідеально придатний для човникових перевезень, дозвілля та більших сімей. У стандартній конфігурації забезпечується вантажний об'єм до 1,8 куб. м. Шляхом складання третього ряду сидінь, видалення другого ряду або обох нероздільних багатомісних сидінь, Ви одержите об'єм до 6 куб. м в залежності від колісної бази.


Детальніше

Обладнаний для бізнесу

Двомісні передні нероздільні багатомісні сидіння для пасажирів автомобілів Vivaro розширюють функціональність відсіку для зберігання, розташованого під сидіннями. Справжні переваги для людей, яким потрібно працювати у сидінні водія або залишатися на зв'язку за допомогою особистих цифрових пристроїв, забезпечує стикувальна станція для смартфонів, ідеально розташована для користування та перегляду, а також приладова панель та підставка для планшетного комп'ютера на верхній приладовій панелі.


Детальніше

Першокласна Інформаційно-розважальна система

Ви зможете зробити вибір із багатьох варіантів удосконалених інформаційно-розважальних систем. Автомагнітола R16 BT USB у форматі «одинарний DIN» та Автомагнітола CD18 BT USB у форматі «подвійний DIN» забезпечують підтримку інтерфейсу Bluetooth®, потокового аудіо та користування телефоном без допомоги рук, роз'єми USB у приладовій панелі та зовнішній інтерфейс USB дозволяють підключення мобільних пристроїв, цифрове звукове мовлення (DAB+), що також доступне як опція.

 

У системі Navi 50 також пропонується 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран, з комплектом карт Західної або Східної Європи. Безкоштовний додаток «AHA» у підключеному смартфоні забезпечує доступ до соціальних мереж, зокрема, Facebook або Twitter та каналів Інтернет-радіо через сенсорний екран. Для iPhone також пропонується система розпізнавання голосових команд Siri. Першокласна Навігаційна система NAVI 80 IntelliLink підвищує рівень додаткових характеристик, включаючи навігацію у форматі 3D, удосконалене голосове управління та підтримку інтерфейсу Bluetooth® та потокового аудіо. Дисплей також функціонує як пристрій відображення для камери заднього огляду.


Детальніше

Підвищений комфорт. Менше напруження.

Автомобілі Opel Vivaro можуть бути замовлені з ручним управлінням кондиціонуванням повітря у передній та задній частинах і додатковим обігрівом задньої частини.

 

За допомогою камери заднього огляду Ви зможете контролювати напрямок руху та уникнути зайвого клопоту під час заднього ходу завдяки відображенню ситуації з динамічними інструкціями на сенсорному екрані навігаційної системи або статичними інструкціями на внутрішньому дзеркалі заднього огляду.