Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

OPEL Meriva.

Не відставайте – будьте попереду.

В Opel Meriva простір поєднується з гнучкістю. Це сімейний автомобіль, який додає стилю до практичності.

 

От що робить його настільки вражаючим:

• Стильний, виразний дизайн

• Найвищий рівень комфорту в своєму класі.

• Комплексні, надійні функції безпеки

• Двигуни з неймовірною продуктивністю

• Широкі можливості підключення

• Універсальна практичність у повсякденному житті


Детальніше

Ергономіка – це комфорт, створений для вас.

Ергономіка саме для вашого комфорту Піклуйтеся про здоров’я спини, в чому вам допомагають двері FlexDoors®, завдяки яким сідати до автомобілю стало просто як ніколи, висока посадка, що надає чудовий огляд, система регулювання сидінь FlexSpace® та спеціальне кріплення для велосипедів FlexFix®. Німецька асоціація AGR (Кампанія, направлена на профілактику проблем зі спиною) саме так й вчинила та видала автомобілю свій сертифікат.


Детальніше

На зв’язку з майбутнім

Саме можливість завжди залишатися на зв’язку визначає різницю між знанням та припущенням. Opel Meriva надає надійний зв’язок з навколишнім світом завдяки сучасній системі навігації, а також можливостям підключення смартфону через інтерфейс USB та Bluetooth®, після чого він стає повноцінною частиною автомобілю.


Детальніше

Вирізняйтеся та хай вас впізнають

Привабливий та практичний, компактний та просторий, стильний Opel Meriva ідеально відповідає сучасному стилю життя. Спрощена висадка та посадка в автомобіль дозволяє вам зручно розташуватися в салоні, з комфортом спостерігаючи за світом навколо вас; Opel Meriva неймовірно гнучкий та зручний та являє собою вершину дизайнерського мистецтва.


Детальніше

Збільште свій простір

Відчуйте новий рівень зручності. Opel Meriva вносить в життя новий рівень комфорту. За це відповідають приємні на дотик матеріали, яскраві кольори, виключні можливості збереження багажу та високий рівень якості навіть в базовій комплектації. Загальний рівень комфорту й так достатньо високий, але якщо ще додати опціональні ергономічні сидіння, сертифіковані AGR, ви не тільки підвищите рівень зручності автомобіля, але й зробите неоціненну послугу своїй спині.


Детальніше

Підвищена безпека всередині та зовні

Обладнаний багатьма заходами пасивної безпеки, такими як травмобезпечний педальний вузол (PRS), активні підголівники передніх сидінь, подвійні ремені безпеки передніх сидінь з переднатягувачами та система подушок безпеки, яка повністю охоплює салон, Opel Meriva піклується про захист всіх своїх пасажирів. А активні системи безпеки, до яких входить антиблокуюча система гальм (АБС), електронна система стабілізації плюс (ESP®Plus) та система електронного розподілення гальмівного зусилля (EBD), допоможуть вам в повній мірі насолодитися водінням, забезпечивши максимальну ступінь безпеки вашої поїздки. Opel Meriva. Підвищена безпека всередині та зовні

 

Максимальний рейтинг Euro NCAP 5-зірок говорить про те, наскільки безпечний Opel Meriva. Про що він не може сказати, так це про спеціальні та унікальні особливості, такі як зони безпеки для дітей при відкритих дверях, просунуте адаптивне головне освітлення (AFL) та про багато інше.


Детальніше

Мінімальні витрати – максимальна продуктивність

Менший розмір Opel Meriva не значить меншу потужність. Чи то бензин, чи дизель, чи ЗВГ, технологія Opel витискає все з найменшої краплини палива. Залежно від моделі користувачу доступні сумісність зі стандартами Євро 6, система "Старт-стоп", ecoFLEX, а також механічні та автоматичні 6-швидкісні коробки передач.


Opel Meriva - наступні кроки
наступні кроки