Opel Meriva - елегантна продуктивність

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Вражаюча продуктивність та економія

Бензинові та дизельні двигуни стандарту Євро 6 у поєднанні з перевагами ЗВГ заводського виробництва допоможуть вам здійснити подорож вашої мрії. Широкий спектр надійних, продуктивних та економічних двигунів ставить принципово нову планку технологічності для всього класу.

Детальніше

Opel Meriva ecoFLEX

Для деяких водіїв безпека навколишнього середовища значить більше за все інше. Якщо ви теж розділяєте цю позицію, Opel - це вибір для вас. Двигун 1,6 CDTI ecoFLEX потужністю 81 кВт (110 к.с.) та системою Start/Stop дозволяє скорочувати викид CO2 до рівня, що становить всього лише 99 г/км, та є найбільш економічним та дружнім по відношенню до навколишнього середовища способом повністю насолодитися водінням Opel Meriva.


Детальніше

Бензинові та ЗВГ-двигуни

Модельний ряд бензинових та ЗВГ-двигунів, які відповідають стандартам Євро 6, характеризуються виключною "чистотою" та продуктивністю. Сучасні технології у поєднанні з системою Start/Stop зробили головний внесок в економію палива та відтепер доступні на всіх бензинових двигунах за виключенням моделі 1,4 Turbo LPG.

 

Також на Opel Meriva встановлюється спеціально відрегульована 6-ступенева автоматична коробка передач для двигунів моделі 1,4 Turbo потужністю 88 кВт (120 к.с.) и 103 кВт (140 к.с.). В інших випадках використовується компактна 6-ступенева механічна коробка передач, що збільшує задоволення та легкість водіння.

 

Обравши переваги ЗВГ-моделі, ви, окрім економії на більш низькому за ціною паливі, також отримаєте можливість переключення зі споживання бензину на споживання ЗВГ, що дозволить пройти приблизно 960 км, використовуючи обидва ці види палива.


Детальніше

Дизельний двигун нового покоління

Розроблені Opel дизельні двигуни 1,6 CDTI Opel Meriva – це ще один крок у завтрашній день.

 

Всі елементи двигуна повністю виконані з алюмінію, що повністю відповідає стандарту Євро 6. Використання технології Lean NOX (LNT) дозволило досягти зниження кількості оксиду азоту (NOX), при цьому система зовсім не вимагає технічного обслуговування та не потребує додаткового баку для рідини.

 


Ще однією помітною особливістю двигунів є їх незвично тихий хід, який не супроводжується вібраціями. Відсутність затримок в цьому новому поколінні двигунів також дуже вражає. Модель 1,6 CDTI потужністю 100 кВт (136 к.с.) з крутним моментом 320 Нм задає нову планку серед двигунів такого об’єму, зробивши значний внесок у виключні ходові характеристики та продуктивність Opel Meriva. А версії з потужністю 70 кВт (95 к.с.) та 81 кВт (110 к.с.) встановлюють нові стандарти в області низького рівня викидів та витрат палива. Всі двигуни 1,6 CDTI обладнані системою Start/Stop.


Детальніше

Система Start/Stop

Працюючий при зупинці автомобілю двигун витрачає паливо та продукує викиди CO2. А система Start/Stop від Opel автоматично виключає двигун, коли автомобіль зупиняється. При включенні передачі двигун швидко перезапускається.


1:

Витрати палива: в міському режимі - 9,5-4,1, в заміському режимі - 5,7-3,6, в змішаному режимі - 7,1-3,8; викид CO2 г / км: в змішаному режимі - 166-99.

 

1,4 LPG: витрати палива (л/100 км): в міському режимі: 9,8–9,7 (7,8), в заміському режимі: 6,1–5,9 (4,8–4,7), в змішаному режимі: 7,4–7,3 (5,9–5,8). Викиди CO2 (г/км): комбінований рівень: 121–119 (139–137). ЗВГ-режим (бензиновий режим).

 

У відповідності з директивами R (EC) № 715/2007 і R (EC) № 692/2008 (згідно діючих формулювань).