Opel Meriva - дизайн

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Елегантний зовні, просторий всередині

Насолоджуйтеся зручністю найкращих на ринку сидінь. Виразний зовнішній вигляд надає стилю автомобілю свіжості та яскравості. Інтер’єр, який глибоко вразить вас своїм футурістичним, але при цьому затишним дизайном. Ретельність, з якою була продумана кожна деталь стилю Opel Meriva, вразить вас до глибини душі.

Детальніше

Зовнішній дизайн

Оpel Meriva дуже виразний, привабливий та практичний. Скульптурні вигнуті лінії та округлі форми органічно поєднуються з відчуттям рухливого простору. Широка посадка, впевнені лінії та багато блиску допомагають вам отримати ще більше задоволення від водіння. Решітка радіатора та блок задніх ліхтарів є саме тими родзинками, які ще сильніше підкреслюють відчуття дивовижної точності, з якою була перевірена кожна деталь автомобілю.

 

Придивіться уважніше і ви помітите, що прекрасна зовнішність доповнюється приголомшливим інтер’єром. Насолоджуйтесь якістю, яка перевершить найсміливіші ваші очікування. Весь дизайн Opel Meriva націлений на те, щоб надихати вас день за днем. Плавні лінії кузова та інтер’єру, впізнаваний мотив «крил» в дизайні, формовані бокові елементи в формі «лез» створюють привабливий й при цьому досить прагматичний вигляд.


Детальніше

Дизайн інтер’єру

Всередині Meriva ви опиняєтеся в своєму власному світі. Плавні лінії лицьової панелі не тільки виглядають красиво, але й дозволяють зручно розмістити елементи управління та відділення для зберігання речей. Приємні на дотик матеріали високої якості роблять свій внесок в загальний рівень комфорту.

 

Але все це лише частини загальної картини. Іншими її елементами є універсальна гнучкість, яка забезпечується неперевершеним дизайном та практичністю конструкції. Велика амплітуда регулювання сидіння? Встановлена за замовчанням. Швидка реорганізація простору для багажу або пасажирів? Здійснюється за мить.

Як би ви не змінювали свій Opel Meriva, він залишається простим та неймовірно зручним.


Детальніше

'Drive'

Найшвидший спосіб зробити ваш Meriva максимально привабливим – вибрати спеціальну модель ‘Drive’. Варто тільки кинути погляд на унікальне оздоблення інтер’єру ‘Drive’, як ви вже не зможете вдовольнятися нічим іншим. А тепер оцініть кузов. Meriva ‘Drive’ поєднує в собі найвищі ходові характеристики та чудовий зовнішній вигляд. А опціональні литі диски з 5 подвійними спицями зроблять його стиль ще більш виразним й помітним.