Назад
 • INSIGNIA SPORTS TOURER.

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Sports Tourer, Design, Exterior, Front

  ВИТОНЧЕНА ФОРМА.

  Просторий Sports Tourer їде проти вітру без особливих зусиль. Його елегантна і аеродинамічна форма також скорочує витрати на паливо і допомагає усунути шум в салоні.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Design, Interior, AGR

  СІДАЙТЕ ЗА КЕРМО ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ.

  Вам без сумніву сподобається просторий салон преміум-класу, оздоблений високоякісними матеріалами. Додайте сюди ергономічні спортивні передні сидіння AGR1і ви отримаєте незабутні відчуття від їзди бізнес-класу.

   

  1 Кампанія за здорову спину

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Design, Wheels

  ДИСКИ МРІЇ.

  Надайте своїй Insignia індивідуальності, обравши колісні диски з широкого асортименту. 16-20-дюймові диски ідеально впишуться в колісні арки та підкреслять спортивні риси Insignia.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Design, Sunroof

  ПАНОРАМНИЙ ЛЮК.

  Великий, тонований люк на даху додає денного світла всередині або прохолоди, коли на вулиці тепло. Покращена аеродинаміка і спеціальна система мінімізації шуму вітру.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Design, Load Space

  ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА.

  Insignia Sports Tourer пропонує відміннебагажне відділення об'ємом в 1530 літрів зі складними задніми сидіннями.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Design, OPC Line Sport Pack

  ПАКЕТИ OPC LINE.

  Надайте вашій Insignia спортивної зовнішності за допомогою пакету Opel Performance Center (OPC) Line.

Далі
Назад
 • ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

 • ІНТЕР'ЄР САЛОНУ

 • КОЛІСНІ ДИСКИ

 • ЛЮК

 • ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

 • ПАКЕТ OPC LINE SPORT

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Sports Tourer, Technology, Adaptive Cruise Control

  ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

  Адаптивний круїз-контроль Opel знижує рівень втоми під час водіння, особливо при їзді у повільному міському потоці. Він дозволяє підтримувати безпечну відстань до автомобіля попереду вас.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Technology, Driver Assistance

  ВАША БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ.

  Такі активні системи безпеки Insginia, як система попередження про автомобілі у сліпій зоні бічного огляду, система попередження про зміну смуги руху та система попередження про виїзд зі смуги руху забезпечують набагато більш високий рівень безпеки при водінні.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Technology, Opel Eye

  БАГАТОГРАННІ ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ.

  Вищий рівень безпеки, менший стрес. Передня камера системи Opel Eye розпізнає дорожні знаки, попереджує про небезпеку фронтального зіткнення, активує аварійне гальмування та відображає відстань до автомобіля, що рухається попереду.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Technology, Adaptive Forward Lighting Plus

  АДАПТИВНА СИСТЕМА ГОЛОВНОГО ОСВІТЛЕННЯ ПЛЮС.

  Оптимальна видимість у нічний час. Система AFL+ регулює світло біксенонових фар у залежності від умов руху.

Далі
Назад
 • АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

 • СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

 • СИСТЕМА OPEL EYE

 • АДАПТИВНА СИСТЕМА ГОЛОВНОГО ОСВІТЛЕННЯ ПЛЮС

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Sports Tourer, Driving Efficiency, Engines

  СИЛОВІ АГРЕГАТИ НА ВИБІР.

  Ознайомтеся з нашою лінійкою потужних, надійних і ефективних двигунів. Insignia обладнується новими дизельними двигунами Whisper Diesels (шепіт), які вирізняються низьким рівнем шуму та емісією вихлопних газів, високою чутливістю та крутним моментом.

 • ПЕРЕЙДИ НА ПІДВИЩЕНУ!

  Вибір за вами. Механічні або автоматичні. Усі моделі стандартно обладнуються ефективними 6-ступеневими механічними або автоматичними трансмісіями.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Driving Efficiency, Adaptive 4x4

  ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗЧЕПЛЕННЯ.

  Підвищений рівень безпеки та більше насолоди від водіння: у якості опції автомобілі Insignia обладнуються системою Adaptive 4x4, яка покращує керованість і стабільність автомобіля у будь-яких дорожніх умовах.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Driving Efficiency, Flexride

  ХАЙ ЖИВЕ SPORT! НЕХАЙ ВОДІННЯ ПРИНОСИТЬ БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

  Перемикач системи FlexRide дасть вам змогу змінювати динамічні характеристики вашої Insignia відповідно до вашого настрою. Система FlexRide зробить водіння ще більш цікавим.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Driving Efficiency, ecoFLEX

  СИСТЕМА ECOFLEX ЗРОБИТЬ ВАШ АВТОМОБІЛЬ БІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНИМ.

  Система Start/stop, активні аеродинамічні жалюзі радіатора, двигуни з технологією BlueInjection, яка дозволяє знизити викиди N0x, та технологія ecoFLEX забезпечать максимальну паливну економічність автомобіля.

Далі
Назад
 • ДВИГУНИ

 • ТРАНСМІСІЇ

 • СИСТЕМА ADAPTIVE 4X4

 • СИСТЕМА FLEXRIDE

 • ЗЕЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Sports Tourer, Connectivity, Radio R300, Radio R400

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РАДІОПРИЙМАЧ.

  Інтелектуальний радіоприймач. Отримайте максимум задоволення від подорожі завдяки нашимчудовим інформаційно-розважальним системам.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Connectivity, Bose Sound System

  ЗВУК ПРЕМІУМ ЯКОСТІ.

  Забезпечте собі виключно потужнийзвук завдяки висококласній системі Bose®, яка з допомогою 8 динаміків виробляє першокласний звук.

 • Opel, Insignia Sports Tourer, Connectivity, Driver Display

  НАЛАШТОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЯ.

  На вибір вам пропонується інформаційний центр водія з трьома різними дисплеями. Вони повністю сумісні з інформаційно-розважальними системами наступного покоління.

Далі
Назад
 • СИСТЕМА INTELLILINK

 • РАДІОПРИЙМАЧ R300/R400

 • ЗВУКОВА СИСТЕМА BOSE®

 • ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ

Далі

АКСЕСУАРИ — ІНДИВІДУАЛЬНО ДЛЯ ВАС

Виразіть себе за допомогою оригінальних аксесуарів Opel і отримайте максимум від свого автомобіля. Спроектовані й випробувані для вашого Opel.

Зображення на фото можуть відрізнятися від виробів, які продаються.

Close

Система Adaptive 4x4 розподіляє крутний момент між передньою та задньою осями, а також між лівим та правим задніми колесами. Такий розподіл крутного моменту дозволяє забезпечити максимальне зчеплення коліс з дорогою, стабільність та видатні динамічні характеристики автомобіля.

Close

Дизпаливо, бензин або газ? Плавні в роботі, 88 кВт (120 к. с.) І 100 КВІ (136 к. с.) дизельні двигуни Whisper Diesels працюють безшумно і ефективно. 100 кВт (136 к. с.) двигун 1.6 CDTI має низький рівень викидів CO2, який становить лише 104 г (в змішаному циклі)1.

 

125 кВт (170 к. с.) 1,6-літровий бензиновий двигун демонструє низький рівень шуму і вібрації. Найбільш економічним та екологічним з усіх є 1,4-літровий турбірований двигун, що працює на зрідженому газі: витрата палива в змішаному циклі (л/100 км) - 7,9-7,6 (6,1-5,9); викиди CO2 в змішаному циклі (г/км) - 128-124 (144-139).

1У відповідності до директив R (EC) № 715/2007 і R (EC) № 692/2008 (згідно з діючими формулюваннями).

Close

Система попередження про автомобілі у сліпій зоні бічного огляду (SBZA)
Якщо у «сліпій зоні» з будь-якого боку вашої Insignia опинився автомобіль, на бічному дзеркалі почне блимати попереджувальна позначка.

 

Система попередження про зміну смуги руху (LCA)
Датчик-радар на відстані до 70 метрів виявить автомобілі, які наближуються до вас ззаду на високій швидкості, і попередить про цез Якщо в цей момент у вас увімкнено поворотник, почне мигати попереджувальний сигнал.

 

Система попередження про виїзд за межі смуги руху (LDW)
Якщо ви ненавмисно виїхали зі своєї смуги руху, система LDW активує позначку на панелі приладів і подасть звуковий сигнал.

Close

Адаптивний круїз-контроль (ACC) на Insignia спрощує процес водіння у щільному потоці машин та забезпечує кращий рівень безпеки їзди. Після того, як ви встановите швидкість і дистанцію, круїз-контроль буде автоматично прискорювати та уповільнювати автомобіль замість вас. В ньому є датчик-радар, який слідкує за відстанню до автомобіля попереду вас, що дозволяє автоматично підтримувати обрану вами дистанцію, керуючи швидкістю автомобіля. Якщо у вас автоматична трансмісія, круїз-контроль зможе уповільнити ваш автомобіль до повної зупинки.

Close

Датчики збирають дані про рівень освітлення, погодні умови, про вашу швидкість руху, машини, що рухаються попереду та назустріч, а також про кут повороту колес. Після цього система AFL+ автоматично регулює яскравість, кут та розсіювання світлового променю, забезпечуючи таким чином оптимальну видимість на дорозі. Система AFL+ має вісім рівнів налаштувань у відповідності до ситуації на дорозі та умов освітлення.

Close

Система камер Opel Eye попереджає вас про потенційну небезпеку на дорозі.

 

Система розпізнавання дорожніх знаків розпізнає та виводить на дисплей знаки обмеження швидкості та всі інші швидкістні дорожні знаки.

 

Система індикації відстані показує відстань до автомобіля, що рухається попереду, що дозволяє постійно підтримувати безпечну дистанцію

 

Система попередження про небезпеку фронтального зіткнення автоматично вмикає аудіовізуальні попереджувальні сигнали у випадку, якщо ви надто швидко (при швидкості, що перевищує швидкість руху пішохода) наближаєтесь до автомобілів, які рухаються повільніше від вас. Вона автоматично приводить гальма в дію і робить їх більш чутливими у випадку, якщо вам потрібно самостійно гальмувати.

Close

Система FlexRide в режимі реального часу, змінює налаштування амортизаторів, що дозволяє автомобілю чудово тримати дорогу. Крім того, вона регулює акселератор, систему ESP і рульове управління, а також налаштування повного приводу і автоматичну трансмісію (за наявності).

 

Перемикайте режими в будь-який момент:
- Режим Sport забезпечить більш чутливу реакцію автомобіля
- Режим Tour дозволить вам їхати, не напружуючись
- Режим Standard знизить витрату палива і зробить управління більш точним

Close

До пакету OPC Line Interior входить перемикач передач OPC та гоночні педалі. Якщо у вас автоматична коробка передач, ви можете встановити підрульові пелюстки в стилі Формули 1.
До пакету OPC Line Exterior входить подвійна хромована вихлопна труба1, задній спойлер, бічні пороги та більш низькі передня і задня обвіски кузову.
Спортивні сидіння Recaro3 обтягнуті перфорованою шкірою та оснащені підігрівом, 8-ма регуляторами сидіння і 4-ма регуляторами поперекової підтримки.

 

1Пропонується лише з автоматичними трансмісіями.
2Відображається лише з вибраними двигунами.
3Пропонується як опція для комплектацій Sport і Cosmo.

Close

Радіоприймач R300 Color обладнано 4,2-дюймовим кольоровим дисплеєм і шістьма колонками. Вхід Aux-in і роз'єм USB входять до стандартної комплектації; CD-плеєр та цифровий радіоприймач (DAB/DAB+/DMB-R) пропонуються в якості опції. Окрім цього, система обладнана декількома функціями регулювання звуку, включаючи функцію регулювання гучності у залежності від швидкості руху, а також функціями регулювання високих та низьких частот.

 

Інформаційно-розважальна система R400 Color має ще більший набір функцій — до неї входять кнопки управління на кермі та можливість підключення через Bluetooth®. Це дозволяє здійснювати дзвінки hands-free з функцією голосового управління, а також бездротове підключення смартфону та аудіо пристроїв.

Close

На стандартний 3,5-дюймовий (9 см) монохромний дисплей виводиться інформація про автомобіль: витрати пального, дані про пробіг та інформація від систем допомоги водію.

Якщо ви оберете цю опцію, ви отримаєте 4,2-дюймовий кольоровий дисплей (10,7 см), на який виводиться також інформація з домашнього екрану з налаштуваннями автомобіля, функціями аудіосистеми, телефону та навігаційної системи, якими легко керувати за допомогою кнопок на кермі.

8-дюймовий (20 см) дисплей високої розподільної здатності, що пропонується як опція, забезпечить можливість управляти усіма інформаційно-комунікаційними функціями вашого автомобіля. Обирайте між режимами Tour (цифровий спідометр, більше інформаційних функцій) або Sport (аналогові прилади і більше даних про роботу систем автомобіля).

Close

Відчуйте, який рівень уваги приділено якості оздоблення та матеріалам. Дизайн панелі приладів орієнтовано на водія — усі органи керування знаходяться під рукою. Інформаційно-розважальна система з 8-дюймовим кольоровим сенсорним екраном (опція) дасть вам змогу з легкістю підключити мобільні пристрої. На довершення до усього, у вас є широкий вибір рівнів оздоблення салону, у яких використано високоякісні тканини або шкіра. Ергономічні спортивні сидіння AGR1 забезпечать вашій спині чудову опору у тривалих подорожах. Великий набір регуляторів дозволить вам налаштувати сидіння під себе і відпочивати під час їзди.

 

1 Кампанія за здорову спину

Close

Sports Tourer — це автомобіль типу універсал з одними з найкращих аеродинамічних характеристик у своєму класі. Витончена і пропорційно укомплектована, його широка опора допомагає максимально збільшити стабільність і точність їзди.

Close

Система start/stop вимикає двигун, коли ви зупиняєтесь і автоматично запускає його, коли ви натискаєте педаль зчеплення. При цьому автомобіль не викидає в атмосферу вихлопні гази, перебуваючи в нерухомому стані. Активна аеродинамічна заслінка при кожній можливості закриває передню решітку радіатора, тим самим збільшуючи економію палива. Застосування (інноваційної) технології Blue Injection дозволило значно знизити викиди NOx.

 

Витрата палива (л/100 км): у міському циклі — 11,4–4,5, у заміському циклі — 6,4–3,3, у змішаному циклі — 8,2–3,8; викид CO2 (г/км): у змішаному циклі — 192–104. У відповідності до директив R (EC) № 715/2007 і R (EC) № 692/2008 (згідно з діючими формулюваннями).

Close

Мультимедійні функції Insignia дозволяють зняти бар'єри між автомобілем, водієм і цифровими даними. Система Navi 900 IntelliLink® відтворює відео з зовнішніх пристроїв через USB-роз'єм і потокове аудіо з портативних Bluetooth®-сумісних пристроїв.

 

Система Apple CarPlay1 виводить на дисплей функції iPhone, якими ви можете скористатися під час водіння: виклик абонентів, відправлення та отримання повідомлень, а також прослуховування аудіо файлів. Android Auto2, яка має такі самі функції, буде доступна у 2016 році.

 

1 Apple CarPlay і Apple є торговими марками корпорації Apple Inc., що зареєстровані в США та в інших країнах.
2 Android є торговою маркою корпорації Google Inc.