Назад
 • INSIGNIA COUNTRY TOURER.

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Country Tourer, Design, Exterior, Front

  ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД.

  Збільшений дорожній просвіт і різні захисні елементи надають автомобілю спортивного вигляду. Наявність хромованих фар не змусить відчувати себе не в своїй тарілці серед вдосконаленого модельного ряду автомобілів.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Design, Interior, AGR

  СІДАЙТЕ ЗА КЕРМО ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ.

  Вам без сумніву сподобається просторий салон преміум-класу, оздоблений високоякісними матеріалами. Додайте сюди ергономічні спортивні передні сидіння AGR1і ви отримаєте незабутні відчуття від їзди бізнес-класу.

   

  1 Кампанія за здорову спину

 • Opel, Insignia Country Tourer, Design, Wheels

  ДИСКИ МРІЇ.

  Надайте своїй Insignia індивідуальності, обравши колісні диски з широкого асортименту. 16-20-дюймові диски ідеально впишуться в колісні арки та підкреслять спортивні риси Insignia.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Design, Sunroof

  ПАНОРАМНИЙ ЛЮК.

  Великий, тонований люк на даху додає денного світла всередині або прохолоди, коли на вулиці тепло. Покращена аеродинаміка і спеціальна система мінімізації шуму вітру.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Design, Load Space

  МІСТКИЙ БАГАЖНИК.

  Insignia CountryTourer пропонує відміннебагажне відділення oб'ємом в 1530 літрів зі складними задніми сидіннями.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Design, OPC Line Sport Pack

  ПАКЕТИ OPC LINE.

  Якщо ви бажаєте продемонструвати всім потужність свого автомобіля, надайте йому спортивного вигляду за допомогою пакету Opel Performance Center (OPC) Line Pack.

Далі
Назад
 • ДИЗАЙН

 • ІНТЕР'ЄР САЛОНУ

 • КОЛІСНІ ДИСКИ

 • ЛЮК НА ДАХУ

 • ОБ'ЄМ БАГАЖНИКА

 • ПАКЕТ OPC LINE SPORT

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Country Tourer, Technology, Adaptive Cruise Control

  ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ.

  Адаптивний круїз-контроль Opel знижує рівень втоми під час водіння, особливо при їзді у повільному міському потоці. Він дозволяє підтримувати безпечну відстань до автомобіля попереду вас.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Technology, Driver Assistance

  ВАША БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ.

  Такі активні системи безпеки Insginia, як система попередження про автомобілі у сліпій зоні бічного огляду, система попередження про зміну смуги руху та система попередження про виїзд зі смуги руху забезпечують набагато більш високий рівень безпеки при водінні.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Technology, Opel Eye

  БАГАТОГРАННІ ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ.

  Вищий рівень безпеки, менший стрес. Передня камера системи Opel Eye розпізнає дорожні знаки, попереджує про небезпеку фронтального зіткнення, активує аварійне гальмування та відображає відстань до автомобіля, що рухається попереду.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Technology, Adaptive Forward Lighting Plus

  ДЛЯ КРАЩОЇ ВИДИМОСТІ І ПІДВИЩЕНОГО РІВНЯ БЕЗПЕКИ.

  Оптимальна видимість у нічний час. Система AFL+ регулює світло біксенонових фар у залежності від умов руху.

Далі
Назад
 • АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

 • СИСТЕМИ УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ В СМУЗІ РУХУ

 • СИСТЕМА OPEL EYE

 • АДАПТИВНА СИСТЕМА ГОЛОВНОГО ОСВІТЛЕННЯ ПЛЮС

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Country Tourer, Driving Efficiency, Engines

  СИЛОВІ АГРЕГАТИ НА ВИБІР.

  Ознайомтеся з нашою лінійкою потужних, надійних і ефективних двигунів. Insignia обладнується новими дизельними двигунами Whisper Diesels (шепіт), які вирізняються низьким рівнем шуму та емісією вихлопних газів, високою чутливістю та крутним моментом.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Driving Efficiency, Transmissions

  ПЕРЕЙДИ НА ПІДВИЩЕНУ!

  Вибір за вами. Механічні або автоматичні. Усі моделі стандартно обладнуються ефективними 6-ступеневими механічними або автоматичними трансмісіями.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Driving Efficiency, Adaptive 4x4

  ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗЧЕПЛЕННЯ.

  Підвищений рівень безпеки та більше насолоди від водіння: у якості опції автомобілі Insignia обладнуються системою Adaptive 4x4, яка покращує керованість і стабільність автомобіля у будь-яких дорожніх умовах.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Driving Efficiency, Flexride

  ХАЙ ЖИВЕ SPORT! НЕХАЙ ВОДІННЯ ПРИНОСИТЬ БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ.

  Перемикач системи FlexRide дасть вам змогу змінювати динамічні характеристики вашої Insignia відповідно до вашого настрою. Система FlexRide зробить водіння ще більш цікавим.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Driving Efficiency, ecoFLEX

  СИСТЕМА ECOFLEX ЗРОБИТЬ ВАШ АВТОМОБІЛЬ БІЛЬШ ЕКОЛОГІЧНИМ.

  Система Start/stop, активні аеродинамічні жалюзі радіатора, двигуни з технологією BlueInjection, яка дозволяє знизити викиди N0x, та технологія ecoFLEX забезпечать максимальну паливну економічність автомобіля.

Далі
Назад
 • ДВИГУНИ

 • ТРАНСМІСІЇ

 • СИСТЕМА ADAPTIVE 4X4

 • СИСТЕМА FLEXRIDE

 • ЗЕЛЕНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Далі
Назад
 • Opel, Insignia Country Tourer, Connectivity, Radio R300, Radio R400

  ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РАДІОПРИЙМАЧ.

  Інтелектуальний радіоприймач. Отримайте максимум задоволення від подорожі завдяки нашим чудовим інформаційно-розважальним системам.

 • Opel, Insignia Country Tourer, Connectivity, Bose Sound System

  ЗВУК ПРЕМІУМ ЯКОСТІ.

  Оточіть себе потужним і якісним звучанням. Хай-енд система Bose® відтворить ваші музичні файли так, як ви цього забажаєте. 8 колонок забезпечать звучання світового класу (опція).

 • Opel, Insignia Country Tourer, Connectivity, Driver Display

  НАЛАШТОВАНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВОДІЯ.

  На вибір вам пропонується інформаційний центр водія з трьома різними дисплеями. Вони повністю сумісні з автомобільними інформаційно-розважальними системами наступного покоління.

Далі
Назад
 • СИСТЕМА INTELLILINK

 • РАДІОПРИЙМАЧ R300/R400

 • ЗВУКОВА СИСТЕМА BOSE®

 • ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ

Далі

АКСЕСУАРИ — ІНДИВІДУАЛЬНО ДЛЯ ВАС

Виразіть себе за допомогою оригінальних аксесуарів Opel і отримайте максимум від свого автомобіля.
Спроектовані й випробувані для вашого Opel.

Зображення на фото можуть відрізнятися від виробів, які продаються.

Close

Система Adaptive 4x4 розподіляє крутний момент між передньою та задньою осями, а також між лівим та правим задніми колесами. Такий розподіл крутного моменту дозволяє забезпечити максимальне зчеплення коліс з дорогою, стабільність та видатні динамічні характеристики автомобіля.

Close

Дизпаливо, бензин або газ? Плавні в роботі, 88 кВт (120 к. с.) І 100 КВІ (136 к. с.) дизельні двигуни Whisper Diesels працюють безшумно і ефективно. 100 кВт (136 к. с.) двигун 1.6 CDTI має низький рівень викидів CO2, який становить лише 104 г (в змішаному циклі)1.

 

125 кВт (170 к. с.) 1,6-літровий бензиновий двигун демонструє низький рівень шуму і вібрації. Найбільш економічним та екологічним з усіх є 1,4-літровий турбірований двигун, що працює на зрідженому газі: витрата палива в змішаному циклі (л/100 км) - 7,9-7,6 (6,1-5,9); викиди CO2 в змішаному циклі (г/км) - 128-124 (144-139).


1У відповідності до директив R (EC) № 715/2007 і R (EC) № 692/2008 (згідно з діючими формулюваннями).

Close

Система попередження про автомобілі у сліпій зоні бічного огляду (SBZA)
Якщо у «сліпій зоні» з будь-якого боку вашої Insignia опинився автомобіль, на бічному дзеркалі почне блимати попереджувальна позначка.

 

Система попередження про зміну смуги руху (LCA)
Датчик-радар на відстані до 70 метрів виявить автомобілі, які наближуються до вас ззаду на високій швидкості, і попередить про це. Якщо в цей момент у вас увімкнено поворотник, почне мигати попереджувальний сигнал.

 

Система попередження про виїзд за межі смуги руху (LDW)
Якщо ви ненавмисно виїхали зі своєї смуги руху, система LDW активує позначку на панелі приладів і подасть звуковий сигнал.

Close

Адаптивний круїз-контроль (ACC) на Insignia спрощує процес водіння у щільному потоці машин та забезпечує кращий рівень безпеки їзди. Після того, як ви встановите швидкість і дистанцію, круїз-контроль буде автоматично прискорювати та уповільнювати автомобіль замість вас. В ньому є датчик-радар, який слідкує за відстанню до автомобіля попереду вас, що дозволяє автоматично підтримувати обрану вами дистанцію, керуючи швидкістю автомобіля. Якщо у вас автоматична трансмісія, круїз-контроль зможе уповільнити ваш автомобіль до повної зупинки.

Close

Датчики збирають дані про рівень освітлення, погодні умови, про вашу швидкість руху, машини, що рухаються попереду та назустріч, а також про кут повороту колес. Після цього система AFL+ автоматично регулює яскравість, кут та розсіювання світлового променю, забезпечуючи таким чином оптимальну видимість на дорозі. Система AFL+ має вісім рівнів налаштувань у відповідності до ситуації на дорозі та умов освітлення.

Close

Система камер Opel Eye попереджає вас про потенційну небезпеку на дорозі.

 

Система розпізнавання дорожніх знаків розпізнає та виводить на дисплей знаки обмеження швидкості та всі інші дорожні знаки.

 

Система індикації відстані показує відстань до автомобіля, що рухається попереду, що дозволяє постійно підтримувати безпечну дистанцію.

 

Система попередження про небезпеку фронтального зіткнення автоматично вмикає аудіовізуальні попереджувальні сигнали у випадку, якщо ви надто швидко (при швидкості, що перевищує швидкість руху пішохода) наближаєтесь до автомобілів, які рухаються повільніше від вас. Вона автоматично приводить гальма в дію і робить їх більш чутливими у випадку, якщо вам потрібно самостійно гальмувати.

Close

Система FlexRide в режимі реального часу, змінює налаштування амортизаторів, що дозволяє автомобілю чудово тримати дорогу. Крім того, вона регулює акселератор, систему ESP і рульове управління, а також налаштування повного приводу і автоматичну трансмісію (за наявності).

- Режим Sport забезпечить більш чутливу реакцію автомобіля
- Режим Tour дозволить вам їхати, не напружуючись
- Режим Standard знизить витрату палива і зробить управління більш точним

Close

До пакету OPC Line Interior входить темна обшивка стелі салону, рульове колесо OPC, перемикач передач OPC та гоночні педалі. Якщо у вас автоматична коробка передач, ви можете встановити підрульові пелюстки в стилі Формули 1.
Спортивні сидіння Recaro2 обтягнуті перфорованою шкірою та оснащені підігрівом, 8-ма регуляторами сидіння і 4-ма регуляторами поперекової підтримки.

 

1Пропонується лише з автоматичними трансмісіями.
2Доступно в якості опції

Close

Радіоприймач R300 Color обладнано 4,2-дюймовим кольоровим дисплеєм і шістьма колонками. Вхід Aux-in і роз'єм USB входять до стандартної комплектації; CD-плеєр та цифровий радіоприймач (DAB/DAB+/DMB-R) пропонуються в якості опції. Окрім цього, система обладнана декількома функціями регулювання звуку, включаючи функцію регулювання гучності у залежності від швидкості руху, а також функціями регулювання високих та низьких частот.

 

Інформаційно-розважальна система R400 Color має ще більший набір функцій — до неї входять кнопки управління на кермі та можливість підключення через Bluetooth®. Це дозволяє здійснювати дзвінки hands-free з функцією голосового управління, а також бездротове підключення смартфону та аудіо пристроїв.

Close

Система попередження про автомобілі у сліпій зоні бічного огляду (SBZA)
Якщо у "сліпій зоні" з будь-якого боку вашої Insignia опинився автомобіль, на бічному дзеркалі почне блимати попереджувальна позначка.

 

Система попередження про зміну смуги руху (LCA)
Датчик-радар на відстані до 70 метрів виявить автомобілі, які наближуються до вас ззаду на високій швидкості, і попередить про цез Якщо в цей момент у вас увімкнено поворотник, почне мигати попереджувальний сигнал.

 

Система попередження про виїзд за межі смуги руху (LDW)
Якщо ви ненавмисно виїхали зі своєї смуги руху, система LDW активує позначку на панелі приладів і подасть звуковий сигнал.

Close

Відчуйте, який рівень уваги приділено якості оздоблення та матеріалам. Дизайн панелі приладів орієнтовано на водія — усі органи керування знаходяться під рукою. Інформаційно-розважальна система з 8-дюймовим кольоровим сенсорним екраном (опція) дасть вам змогу з легкістю підключити мобільні пристрої. На довершення до усього, у вас є широкий вибір рівнів оздоблення салону, у яких використано високоякісні тканини або шкіра. Ергономічні спортивні сидіння AGR1 забезпечать вашій спині чудову опору у тривалих подорожах. Великий набір регуляторів дозволить вам налаштувати сидіння під себе і відпочивати під час їзди.

 

1 Кампанія за здорову спину

Close

Елегантний та чудово збалансований кузов хетчбеку Insignia повторює усі характерні лінії витонченого дизайну Opel, який було відзначено багатьма нагородами. Такий дизайн забезпечує коефіцієнт лобового спротиву на рівні усього 0,25 одиниць. Широка посадка кузову сприяє максимальній стабільності автомобіля на дорозі і точності керування.

Close

Система start/stop вимикає двигун, коли ви зупиняєтесь і автоматично запускає його, коли ви натискаєте педаль зчеплення. При цьому автомобіль не викидає в атмосферу вихлопні гази, перебуваючи в нерухомому стані. Активна аеродинамічна заслінка при кожній можливості закриває передню решітку радіатора, тим самим збільшуючи економію палива. Застосування (інноваційної) технології Blue Injection дозволило значно знизити викиди NOx.

 

Витрата палива (л/100 км): у міському циклі — 11,5–5,1, у заміському циклі — 6,6–3,9, у змішаному циклі — 8,4–4,3; викид CO2 (г/км): у змішаному циклі — 197–114.

 

У відповідності до директив R (EC) № 715/2007 і R (EC) № 692/2008 (згідно з діючими формулюваннями).

Close

Мультимедійні функції Insignia дозволяють зняти бар'єри між автомобілем, водієм і цифровими даними. Система Navi 900 IntelliLink® відтворює відео з зовнішніх пристроїв через USB-роз'єм і потокове аудіо з портативних Bluetooth®-сумісних пристроїв.

 

Система Apple CarPlay1 виводить на дисплей функції iPhone, якими ви можете скористатися під час водіння: виклик абонентів, відправлення та отримання повідомлень, а також прослуховування аудіо файлів. Система Android Auto2, яка має такі самі функції, буде доступна у 2016 році.

 

1 Apple CarPlay і Apple є торговими марками корпорації Apple Inc., що зареєстровані в США та в інших країнах.
2 Android є торговою маркою корпорації Google Inc.