Назад
Далі
Назад
Далі

НОВИЙ COMBO TOUR.

Зручний, функціональний і приємний.

Дві характерні риси нового Opel Combo Tour - просторість і функціональність. Це ідеальний варіант для сімейних виїздів, хобі, занять спортом або поїздок на відпочинок. Крім того, автомобіль чудово підходить для робочих цілей - і для цього не доведеться жертвувати своєю зручністю!

 

Цей автомобіль був створений спеціально для сімей, яким важливі зручність і просторість автомобіля, а також його екологічні характеристики. Ось чому Combo Tour:

  • Практичний і місткий
  • Комфортабельний, зручний і безпечний
  • Краще в класі розташування сидінь і просторість
  • Виняткова економічність і функціональність

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

Детальніше

Блискуче поєднання

Місткість, практичність, міцність і функціональна елегантність - всі ці характеристики бездоганно втілені в новому Opel Combo Tour.


Детальніше

Красивий і витривалий

Новий Opel Combo Tour подбає про вас і про ваших пасажирів і забезпечить безпрецедентний рівень комфорту.


Детальніше

Спрощуючи життя

Новий Opel Combo Tour відрізняється високою функціональністю і рівнем оснащення. У нього зручно сідати, зручно розміщувати вантаж, у ньому передбачено до 7 місць, і, крім того, у нього дуже гнучка конфігурація. Якщо скласти сидіння в другому ряду і зняти крісла в третьому ряду, то обсяг місця для багажу збільшується з 800 л до 3200 л.


Детальніше

Далі їдеш, більше економиш

Завдяки низькій витраті палива, тривалому міжремонтного терміну служби та гарантованого захисту від корозії новий Opel Combo Tour надійно оберігає фінанси вашої родини.