Новий Opel ADAM - Огляд

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

НОВИЙ OPEL ADAM.

Міський автомобіль вашої мрії.

Новий Opel ADAM - абсолютно особливий автомобіль. Тут мова йде не тільки про його впевнену посадку і соковиті кольори забарвлення кузова. ADAM дає своєму власникові можливість взяти участь у формуванні вигляду автомобіля своєї мрії. Ваш ADAM, безсумнівно, приверне до вас увагу на дорогах міста. Пропонується три варіанти: спортивний ADAM SLAM, дотепний ADAM JAM і елегантний ADAM GLAM.

 

Виберіть свій ідеальний ADAM і сміливо підкорюйте міські простори!

 

  • Яскравий і помітний дизайн
  • Комплексна мультимедійна система IntelliLink
  • Стильний і неймовірно комфортний салон
  • Інноваційні системи безпеки
  • Зручність керування

Детальніше

Міська легенда

Який варіант ви б не вибрали - ADAM SLAM, ADAM JAM або ADAM GLAM - можна бути впевненим, що без уваги ви не залишитеся. Двокольорове поєднання обробки кузова і даху створює сучасний виразний вигляд автомобіля і підкреслює стильне оформлення салону.


Детальніше

Індивідуалізуйте свій ADAM

ADAM відрізняється яскравою індивідуальністю і сучасним дизайном. Однак саме ви можете вдихнути життя в цей унікальний автомобіль. Перелік можливостей індивідуалізації практично нескінченний. Вибір за вами! Зробіть свій ADAM саме таким, яким ви його бачите.


Детальніше

Завжди на зв’язку

Мультимедійна система IntelliLink - єдина у своєму роді. Вона передбачає можливість підключення смартфонів (як на базі Android, так і на базі iOS). Пориньте у світ музики, відео, фотографій і карт за допомогою 7-дюймового кольорового сенсорного екрану, розташованого на приладовій панелі вашого ADAM.


Детальніше

Розслабляємось

Парковка стала милою забавою. Компактний автомобільчик без зусиль знайде відповідне паркувальне місце і легко в нього заїде. Все стало набагато простіше. Але і це ще не все. Натискання на кнопку City знижує зусилля керма, що спрощує процес паркування та маневрування в міських умовах.


Детальніше

Водіння автомобіля - це задоволення!

Ефектна зовнішність - не єдина перевага ADAM. Цей міський міні-автомобіль відрізняється ультрасучасною «начинкою» - зокрема, передбачена система допомоги при парковці, зручне рульове управління і комплексна система клімат-контролю.


Детальніше

Впевненість за кермом

Лінійка двигунів представлена ​​трьома високопродуктивними видами бензинових двигунів з п'ятиступінчастою механічною трансмісією, які можуть йти в комплекті з технологією ecoFLEX і системою Start/Stop, що не тільки підкреслює ефектну зовнішність автомобіля, але і підвищує його економічність.ADAM чудово виглядає, адже при його створенні інженери особливу увагу приділили деталям. Посилене шасі і система розташування двигуна забезпечують зручність управління, низька витрата палива і ізоляцію від вібрації і шуму. З ADAM будь-яка поїздка перетвориться на справжнє задоволення.