Новий Opel ADAM – Інформаційно-розважальна система

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

ДОЗВОЛЬТЕ ADAM РОЗВАЖИТИ ВАС.

Детальніше

Познайомтесь: система IntelliLink

Комплексна мультимедійна система IntelliLink дозволить ще більше вдосконалити ваш ADAM. Система передбачає можливість підключення смартфонів - як на базі Android, так і на базі iOS. Пориньте у світ музики, фото, відео і карт за допомогою 7-дюймового кольорового сенсорного екрану, розташованого прямо на приладовій панелі вашого ADAM.


Додамо звуку

Автомагнітола дозволяє слухати музику з використанням різних аудіо-ресурсів, у тому числі радіо, через USB, додатковий вхід і Bluetooth®. За допомогою програмного продукту компанії Gracenote®, розробленого для музичних пристроїв з можливістю підключення по USB, система IntelliLink виводить інформацію про найменування треку, альбом і виконавця. Тому ви завжди можете слухати саме ту музику, яка відповідає вашому настрою і уподобанням.


Детальніше

Не забудьте запастись попкорном

Можна скільки завгодно переглядати свої фотографії та відеозаписи, а в меню Home можна вибирати зображення і фільми при підключенні пристроїв через USB або додатковий вхід. Важливе зауваження: відео-файли і слайди не відображаються, коли автомобіль знаходиться в русі. Чому б не відпочити як слід і заодно переглянути фото та відео?


Детальніше

ADAM phone home

Кожен варіант - ADAM JAM, ADAM GLAM або ADAM SLAM – передбачає можливість підключення телефону. І в системі CD 3.0 BT, і в системі IntelliLink існує можливість підключення по Bluetooth для здійснення дзвінків через гарнітуру з використанням елементів управління, розташованих на кермі. Крім того, система IntelliLink дозволяє відтворювати музику при підключенні по Bluetooth. Якщо радіо не поєднується з конкретним пристроєм, будуть виведені інструкції з усунення цієї проблеми. Автомагнітола IntelliLink дозволяє одночасно підключати по Bluetooth® до чотирьох телефонів. Після підключення телефону автомагнітола завантажує адресну книгу телефону.


Детальніше

Будь-який каприз

Система IntelliLink підтримує різні додатки для смартфонів, зокрема, Stitcher® для підключення Інтернет-радіо і навігаційний додаток BringGo Navigation. Оскільки програмне забезпечення IntelliLink є обновлюваним, список доступних додатків скоро розшириться. Додаток BringGo є докладною навігаційною системою на базі GPS, в яку закладено карти в форматі 3D і голосові підказки, що дуже зручно в дорозі. Функція голосових підказок підтримується через смартфон, а не через магнітолу. Навігаційна система BringGo підключається до iPhone через USB, а до смартфонів на базі Android - через Bluetooth®, при цьому вміст телефону виводиться на екран магнітоли.

 

Функції навігаційної системи BringGo:

  • інформація про місцезнаходження ділянки міліції, пожежної служби та найближчих лікарень
  • визначні місця
  • локальний пошук в Google
  • визначення місця знаходження
  • інформація про дорожню обстановку в режимі реального часу
  • карти у форматі 3-D
  • підключення до Інтернету не потрібно, що дозволяє уникнути витрат на передачу даних/роумінг

Детальніше

ADAM&Siri Eyes Free

«Прочитай це повідомлення». – «Єва каже: «В дорозі. Скоро побачимось».

 

Запустити пісню, зробити дзвінок або відіслати повідомлення - все це тепер можна здійснити, не відриваючи очей від дороги, а рук - від керма. Siri Eyes Free, інтелектуальна система допомоги від Apple, буде інтегрована в ADAM, що дозволить зробити процес керування автомобілем більш безпечним і приємним. За допомогою кнопки на кермі ADAM власники iPhone* можуть звернутися до Siri з проханням зробити дзвінок, поставити музику, відтворити і скласти текстове повідомлення або електронного листа, відтворити нові повідомлення, скласти маршрут, додати нагадування і так далі. За допомогою утримувача FlexDock пристроїв Apple* можна встановити в центрі і використовувати Siri Eyes Free для голосового контролю команд навігатора на Apple Maps. Можна навіть задавати питання на кшталт «Ми вже приїхали?». Спасибі, Siri.

* Система сумісна з наступними пристроями Apple: Apple iPhone 4S і iPhone 5, Apple iPad (3 і 4 покоління) і iPad Mini, Apple iPod touch (4 покоління).