Новий Opel ADAM – Системи допомоги водію

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ.

Технологічна складова ADAM доповнює його унікальну зовнішність. Системи допомоги водію перетворять кожну поїздку в ADAM в приємну пригоду.

Детальніше

Паркуємось із задоволенням

З системою допомоги при парковці Advanced Park Assist II цей компактний автомобільчик без зусиль знайде відповідне паркувальне місце і легко в нього заїде. Все стало набагато простішим. Вам залишається тільки тримати кермо, а про все інше автомобіль подбає сам. Довірте всю брудну роботу ADAM. Просто контролюйте газ, гальмо і важіль перемикання передач. І не забудьте про паркувальний пілот (Park Pilot), який істотно спрощує процес паркування заднім ходом. Датчики розпізнають перешкоди, що знаходяться позаду автомобіля, і видають сигнал про відстань до них.


Детальніше

Підкорення міських джунглів

Одне натискання кнопки - і можна повною мірою насолодитися їздою по місту. У режимі City, який активується натисканням кнопки на панелі приладів, зусилля на кермі знижується - але тільки на низькій швидкості.


Детальніше

Повний уперед

Система Start/Stop дозволяє додатково скоротити витрату палива, особливо при русі по місту. Двигун заглушується при зупинці автомобіля і переведенні важеля перемикання передач у нейтральне положення, і миттєво заводиться при натисканні педалі зчеплення. Система включається і відключається натисненням кнопки на приладовій панелі. При активованій системі і заглушеному двигуні стрілка тахометра встановлюється в положення AUTOSTOP, сигналізуючи про готовність до автоматичного запуску. Для забезпечення надійності запуску двигуна система Start/Stop обладнана вдосконаленим генератором, стартером і спеціалізованим акумулятором.


За кермо – из задоволенням

Шляхом обробки показань електромеханічного підсилювача керма (EPS®) і численних систем, якими оснащений автомобіль, програмний комплекс EPS® може підсилювати або знижувати крутний момент системи рульового управління незалежно від дій водія. Це одночасно підвищує точність руху і знижує навантаження на водія.

 

Програма Active Lead / Pull Compensation регулює крутний момент на кермі на серпантинах або при сильному бічному вітрі.


Крім того, спеціальний програмний комплекс підвищує чутливість рульового управління, коли кермо знаходиться у відносно центральному положенні. При підвищенні крутного моменту для компенсації механічного тертя при рулюванні кермо має велику тенденцію зміщуватися до центру при невеликому відхиленні. Результат - більш чітке рульове управління і більш висока стабільність.


Детальніше

Змінюємо смугу руху без проблем

Ультразвукова система контролю «мертвих» зон допомагає уникнути зіткнення з автомобілем, що знаходиться в сусідній смузі, шляхом постійного моніторингу «мертвих» зон по обидва боки автомобіля. SBSA видає сигнал попередження при виявленні потенційної небезпеки. Ще на одну проблему менше.


Детальніше

Клімат під контролем

ADAM подбає про те, щоб в холодну погоду вам було комфортно. Система електронного клімат-контролю (ECC) відрізняється зручністю управління і дозволяє встановити комфортну температуру в салоні. Система електронного клімат-контролю працює за принципом прогнозування та адаптації. Ця перша у своєму роді система була розроблена компанією Opel. Концепція базується на новому баченні комфорту, яке являє собою щось більше, ніж просто контроль температури. Система контролюється мікропроцесором, який оцінює клімат в салоні і регулює його під встановлені параметри.