New Opel ADAM - Comfort and Functionality

Тест-драйв

Тест-драйв дасть вам в сотні разів більше інформації, ніж будь-які фотографії. Натисніть тут, щоб відчути реальність.

Тест-драйв

НА СТАРТ, УВАГА… РОЗСЛАБЛЯЄМОСЬ!

ADAM – не просто автомобіль-красунчик. Цей міський міні-кар відрізняється високим рівнем комфорту і системами допомоги водію, тому кожна поїздка в ньому подарує вам незабутні враження.

Детальніше

Ви не залишитеся непоміченим на дорозі

Денні ходові вогні ADAM оснащені світлодіодами, що підвищують і оглядовість, і помітність автомобіля на дорозі, привертаючи увагу зустрічного транспорту навіть у світлий час доби. У свою чергу, це підвищує безпеку руху. До речі, світлодіодами оснащені не тільки передні фари, а й задні. Крім того, завдяки низькому споживанню електроенергії ця технологія дозволяє знизити рівень викидів CO2.


Детальніше

Світлове шоу вночі

Пакет «освітлення салону» передбачає вісім кольорів підсвічування підлоги під ногами пасажирів, бардачка і дверних кишень - всі ці кольори, безумовно, поєднуються з оздобленням салону. Залишається тільки відкрити двері автомобіля і поринути у світ кольору. У темний час доби підсвічування стає більш інтенсивним. У темний час доби підсвічування особливо актуальне, а його колір можна змінити одним натисненням кнопки. І, до речі, вночі, коли в салоні темно, це підсвічування здійснює на очі виражену заспокійливу дію.


Безпека в дорозі

Коли мова йде про безпеку водія, на ADAM можна покластися зі спокійною душею. Безпека - це не шоу, а стиль життя. Тому в ADAM передбачено 3 системи подушок безпеки - для водія і пасажирів. Передні і бічні подушки безпеки і навіть шторки безпеки в першому і в другому ряду захистять водія і пасажирів у разі аварії, а переднатяжники пасків безпеки дозволяють зафіксувати положення тіла, забезпечуючи максимальний захист разом з передніми подушками безпеки. У більшості автомобілів передбачено по одному переднатяжнику на кожне сидіння першого ряду для контролю положення тіла. Але Opel ADAM - одна з перших моделей у своєму сегменті, яка передбачає подвійні переднатяжники пасків безпеки на передніх сидіннях.


Детальніше

Погоду обираєте ви

З фіксованим скляним дахом салон ADAM буде здаватися ще більш світлим і просторим. Погода не зіпсує вам плани, адже з ADAM безхмарне блакитне небо над головою вам забезпечено цілий рік. Може, вам більше подобається зоряна ніч або гоночний прапор у чорно-білу клітинку? Потрібно просто вибрати один з варіантів підсвічування стелі.


Детальніше

Зробимо гарячіше

Передбачений обігрів не тільки керма, але і передніх сидінь. Всього 1 хвилина - і руки більше не мерзнуть. Обігрів керма і передніх сидінь включається кнопкою на головній консолі.


Детальніше

Дайте своїй спині відпочити

У ADAM встановлені передні і задні сидіння новітньої розробки, мета створення яких - подбати про ваші спини. Завдяки використанню піноматеріалу високої щільності, який, зокрема, використовується в якості наповнювача для матраців підвищеного комфорту, сидіння відрізняються надзвичайною зручністю. Висока якість і щільність наповнювача з піноматеріалу забезпечать комфорт і надійність сидінь надовго.