Opel йде попереду: на даний час ви можете знайти дані по витрати палива, які засновані на майбутньому застосованому їздовому циклі WLTP (Всесвітня гармонізована методика випробувань для легкових автомобілів). З осені 2017 року їздовому циклу WLTP буде надано юридично обов'язковий характер і, на відміну від нинішнього обов'язкового NEDC (Новий європейський їздовий цикл), він більш наближений до сучасного стилю їзди. Таким чином, клієнтам буде простіше розраховувати щоденну витрату палива для своїх автомобілів. Першим випробуваним автомобілем став Astra. Ближче до кінця року будуть і інші моделі.

Назад
  • ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЇЗДОВИЙ ЦИКЛ WLTP:

Далі

БІЛЬШЕ ПРОЗОРОСТІ: ДАНІ, НАБЛИЖЕНІ ДО ДЕННИХ ВИТРАТ

* Згідно з Регламентами (ЄС) № 715/2007 і (ЄС) № 692/2008 (в поточній редакції). Показники не відносяться до конкретного автомобіля і не є частиною конкретної пропозиції, але слугують виключно для порівняння різних типів автомобілів.


** Нижнє значення представляє найнижчі вимірювання, взяті з чотирьох фаз циклу WLTP, використовуючи витрату палива транспортного засобу з найекономічнішим устаткуванням відносного двигуна і комбінації передачі. Верхнє значення представляє найвищий вимір чотирьох фаз циклу WLTP, взятий з відповідних витрат палива транспортного засобу з найбільш паливозатратною комплектацією.

Докладніше

Назад Далі
Назад
  • ВАШІ ПЕРЕВАГИ: БІЛЬШ РЕАЛІСТИЧНІ ПОКАЗНИКИ ВИТРАТ.

    Новий їздовий цикл WLTP враховує ситуації, наближені до повсякденного життя в порівнянні з чинним в даний час стандартом NEDC. Він дає змогу більш точно оцінювати щоденну витрату палива.

    Переглянути відео: Що нового?
Далі
Назад
  • ПРОСТОТА ЕКОНОМІЇ ПАЛИВА

    'На витрату палива можуть впливати деякі фактори, що не залежать від водія, наприклад конструкція автомобіля і погода. Однак чи знали ви, що можна контролювати до 1/3 витрат?

Далі

ПИТАННЯ ПРО НОВІ ПОКАЗНИКИ ВИТРАТ.

Чому NEDC застарів?

NEDC (Новий європейський їздовий цикл) був введений в 1992 р., проте з тих пір автомобілі, дороги і стилі водіння змінилися. NEDC — це випробування, яке проводиться у штучних лабораторних умовах і призначене виключно для порівняння різних транспортних засобів, а не для відображення нормальних витрат. Це означає, що реальна витрата часто сильно відрізняється від даних NEDC. В основному, це обумовлено наступними причинами:

 

• Теоретичний режим їзди не відповідає реальному.
• Недостатній розгін.
• Занадто багато фаз зупинки.
• Не враховуються більш високі швидкості, наприклад, швидкості руху по автострадах. В результаті середній показник швидкості є надто низьким.
• Точки перемикання передач визначаються занадто широко, виходячи з типу трансмісії. Наприклад, вони є однаковими для всіх автомобілів з механічною трансмісією.
• Не враховується додаткове обладнання.

Що вимірює NEDC?

З 1992 р. NEDC є обов'язковим для всіх автомобілів та регулюється законодавством. NEDC ґрунтується на частково теоретичному режимі їзди і складається з двох частин: в перші 13 хвилин він моделює їзду в умовах міського руху з багатьма фазами рушання і зупинки. Друга частина включає в себе їзду в заміських умовах при максимальній швидкості 120 км/ч.

У чому полягають чотири частини WLTP?

В цілях більш реалістичної оцінки показників витрат, їздовий цикл WLTP ґрунтується на світовому статистичному дослідженні реальних режимів водіння. Він включає в себе чотири частини з різними середніми швидкостями, які, в цілому, є характерними для режимів їзди по всьому світу: низька, середня, висока і надвисока. Кожна фаза включає в себе різну кількість і ступені фаз розгону, гальмування, зупинки і т. д., які відображають повсякденні ситуації на дорозі.

Чим відрізняються NEDC і WLTP?

З моменту введення NEDC в 1992 р. автомобілі і стилі водіння істотно змінилися. Параметри випробувань WLTP були переглянуті з метою більш точного відображення реальних умов. Тепер вони включають:

 

• більш тривалий час циклу (30 хв проти 20 хв);
• більш короткий час зупинок (13 % проти 25 %);
• великі відстані (прибл. 23 км проти 11 км);
• більш високі швидкості (макс. 130 км/год проти 120 км/год);
• майже на 50 % більш високі середні швидкості;
• більш високе максимальне прискорення і більша кількість фаз розгону;
• приблизно на 20-30 % більша потужність приводу, яка ґрунтується на кращій динаміці водіння;
• більш реалістичне визначення опору руху в рамках випробувань витрати палива;
• облік додаткового обладнання автомобіля.

 

Значення, отримані в рамках WLTP, можна порівнювати для всього світу, тоді як показники NEDC дійсні тільки для Європи.

Close

Тоді як діючий нині NEDC визначає показники для «міського, приміського і змішаного циклу», які базуються на теоретичному режимі їзди, WLTP використовує «реальні» режими їзди, отримані в ході світового статистичного дослідження. Їздовий цикл WLTP ділиться на чотири частини з різними середніми швидкостями: низькою, середньою, високою і надвисокою. Кожна частина складається з різних фаз їзди, зупинок, фаз розгону і гальмування і т. ін., що відображає повсякденні режими їзди. Кожна конфігурація двигуна/трансмісії випробовується для найбільш економічного та для найбільш паливоємного обладнання автомобіля.

 

Починаючи з Astra, Opel проведе випробування кожної моделі. Наведені значення визначають діапазон від найнижчих до найвищих витрат для кожної конфігурації двигуна/трансмісії. Ці показники дають хороші уявлення про прогнозовані щоденні витрати для кожної моделі.

 

Примітка: показники, які базуються на їздовому циклі WLTP, визначаються на випробувальному стенді з використанням стандартизованого, попередньо визначеного режиму їзди.

Close

Показники витрат, встановлені відповідно до «Нового європейського їздового циклу» (NEDC), точні й їх легко порівнювяти (однак вони не ідеальні). Порівняно з 1992 роком, коли NEDC став юридично обов'язковим, сучасні автомобілі та індивідуальні стилі водіння істотно змінилися. З метою більш точного відображення нових умов у «Всесвітній гармонізованій методиці випробувань легкових автомобілів» (WLTP) параметри випробувань були перевизначені.

 

Тепер вони враховують:
- більш реалістичну динаміку водіння і зовнішню температуру;
- великі відстані випробувань;  
- більш високі середні і максимальні швидкості;
- більш короткі зупинки;
- більшу кількість гальмувань і розгонів.

 

У їздового циклу WLTP також враховується вплив додаткового обладнання.
Новий їздовий цикл буде юридично обов'язковим для всіх автовиробників з осені 2017 року.

Close

Щоденна витрата палива багато в чому залежить від індивідуального стилю водіння автомобіля і місця його експлуатації: міські, заміські дороги або автостради. Їздовий цикл WLTP більшою мірою враховує ці відмінності. Замість розрахунку виключно значень для «міського, приміського і змішаного циклу» (як пропонується в Регламентах (ЄС) № 715/2007 і 692/2008), які ґрунтуються на теоретичному режимі їзди, WLTP дозволяє отримати чотири окремих значення для різних попередньо визначених швидкостей руху (низька, середня, висока, надвисока), які базуються на результатах статистичних досліджень та аналізу середніх показників і стилів водіння. Крім того, їздовий цикл WLTP є набагато більш динамічним, ніж NEDC, і передбачає більш високі значення прискорення, а також середньої і максимальної швидкості.

 

Значення для Opel Astra, які будуть опубліковані в червні 2016 р., можуть бути інтерпретовані наступним чином: нижнє значення є найнижчим значенням з чотирьох фаз WLTP, отриманих для версії Opel Astra з найнижчими показниками витрати палива для заданої конфігурації двигуна/трансмісії. Верхнє значення є найвищим значенням з чотирьох фаз WLTP, отриманих для версії Opel Astra з найвищими показниками витрати палива для заданої конфігурації двигуна/трансмісії. Отримані значення дають хороше уявлення про прогнозовані щоденні показники витрати палива.

 

Примітка: показники, що ґрунтуються на їздовому циклі WLTP, визначаються на випробувальному стенді з використанням стандартизованого, заздалегідь визначеного режиму їзди.

Close

Їздовий цикл WLTP («Всесвітня гармонізована методика випробувань для легкових автомобілів») спрямований на усунення основних зауважень щодо NEDC («Новий європейський їздовий цикл»). NECD є чинним методом вимірювань, встановленим Регламентами (ЄС) № 715/2007 і 692/2008, та надання отриманих на його підставі даних про витрату палива як і раніше є обов'язковою умовою в рамках законодавства. При цьому режим їзди в рамках нового їздового циклу більш точно відображає особливості повсякденної експлуатації автомобіля та вимірюється не тільки для окремих типів комплектації, але також враховує вплив додаткового необов'язкового устаткування.

 

Щоденна витрата палива багато в чому залежить від індивідуального стилю водіння автомобіля і місця його експлуатації: міські, заміські дороги або автостради. Їздовий цикл WLTP більшою мірою враховує ці відмінності. Замість розрахунку виключно значень для «міського, приміського і змішаного циклу» (як пропонується в Регламентах (ЄС) № 715/2007 і 692/2008), які ґрунтуються на теоретичному режимі їзди, WLTP дозволяє отримати чотири окремих значення для різних попередньо визначених швидкостей руху (низька, середня, висока, надвисока), які базуються на результатах статистичних досліджень та аналізу середніх показників і стилів водіння. Крім того, їздовий цикл WLTP є набагато більш динамічним, ніж NEDC, і передбачає більш високі значення прискорення, а також середньої і максимальної швидкості.

 

Значення для Opel Astra, які були опубліковані в червні 2016 року, можуть бути інтерпретовані наступним чином: нижнє значення є найнижчим значенням з чотирьох фаз WLTP, отриманих для версії Opel Astra з найнижчими показниками витрати палива для заданої конфігурації двигуна/трансмісії. Верхнє значення є найвищим значенням з чотирьох фаз WLTP, отриманих для версії Opel Astra з найвищими показниками витрати палива для заданої конфігурації двигуна/трансмісії. Отримані значення дають хороше уявлення про прогнозовані щоденні показники витрати палива.

 

Примітка: показники, що ґрунтуються на їздовому циклі WLTP, визначаються на випробувальному стенді з використанням стандартизованого, заздалегідь визначеного режиму їзди.