Opel | Інформація про компанію — Цифри і факти
Opel | Розташування заводів компанії

Місця розташування

До складу компанії входять 10 заводів у шести країнах Європи.

Дізнатися більше про місця розташування заводів

OPEL. ОСНОВНІ ФАКТИ.

Opel — один з найбільших виробників автомобілів в Європі. Компанія була заснована в 1862 році Адамом Опелем в місті Рюссельсхайм у Німеччині. Opel та його британська сестринська компанія Vauxhall продають понад один мільйон автомобілів на рік. У 2014 компанія стала третім за величиною виробником легкових автомобілів в Європейському Союзі. Opel проводить найбільшу в своїй історії програму оновлення модельного ряду. До 2018 році компанія планує представити 27 нових моделей і 17 нових двигунів. Opel розпочав виробництво автомобілів в нових для себе сегментах. це компактний позашляховик Mokka, міська мікролітражка ADAM і елегантний кабріолет Cascada.

 

Головний офіс компанії знаходиться в місті Рюссельсхайм. До складу компанії входять 10 заводів та три конструкторсько-випробувальних бюро, розташованих у шести країнах Європи. В європейських підрозділах компанії працює близько 34 500 чоловік, з них більше 16 500 в Німеччині. Компанії Opel і Vauxhall мають представництва в більш ніж 50 країнах світу. У 2014 компанія Opel/Vauxhall продала 1,095 мільйона легкових і малотонажних автомобілів по всьому світу.

 

1 липня 2014 року почала роботу група Opel Group GmbH, яка є дочірньою компанією Adam Opel GmbH Ця нова компанія відповідає за роботу Opel / Vauxhall і GM в Європі. Офіс ради директорів Opel Group та його голови доктора Карла-Томаса Нойманн також знаходиться в Рюссельсхаймі. Ця реорганізація жодним чином не вплинула на операційну діяльність Adam Opel GmbH.