Opel - Про Opel

ФІЛОСОФІЯ OPEL.

Витоки компанії Opel йдуть углиб більш ніж на сторіччя. Більше 110 років упевненої роботи на майбутнє, прикладання максимуму зусиль для того, щоб Ваше водіння було більш комфортним. Більше 110 років пристрасного інженерного мистецтва, яке втілене в трьох словах нашого нового провідного принципу: "Wir leben Autos".

 

Wir leben Autos: втілення філософії бренду Opel

 

Девіз «Wir leben Autos» не тільки вказує на наші німецькі корені і нашу любов до німецьких технологій, але також висловлює пристрасть, з якою ми підходимо до розробки нових автомобілів.

 

Слово «Wir» (ми) передає нашу згуртованість, ентузіазм і ставлення до спільної справи, що дозволяє нам створювати ретельно продумані, несподівані та інноваційні рішення для наших споживачів.

 

Ми не просто створюємо автомобілі - ми живемо ними, тому слово «leben» (жити) відображає величезну енергію, що ми вкладаємо в наш автомобіль, яку може відчути на собі тільки той, хто пов'язав життя з Opel. Ця енергія складається з безлічі інноваційних рішень і динамічному сучасному дизайні наших автомобілів.

 

І нарешті, ми віримо в те, що і в майбутньому слово «Autos» (автомобілі) означатиме для людей більше, ніж просто засіб пересування. Автомобілі Opel - наша гордість і наша пристрасть.

 

Ми цінуємо та спираємось на досвід наших клієнтів, щоб змінюватися на краще. Щодня ми розвиваємося і вдосконалюємося, щоб зробити наші автомобілі найсучаснішими, найбільш комфортними, найбезпечнішими і найбільш динамічними.

 

«Wir leben Autos» - це наша пристрасть, наше захоплення, наша увага до деталей, наша відповідальність, наше прагнення і, звичайно, наша впевненість у майбутньому. Ось хто ми.

 

Opel. Wir leben Autos.

Opel - Новости

Новини

Залишайтеся в курсі основних рушійних сил у європейській автомобільній промисловості. Отримайте останні новини Opel тут.

Слідкуйте за останніми новинами Opel тут
Opel - Информация о компании

Інформація про компанію

Більш детальна інформація про факти і цифри, людей та місця, а також про Членів Правління компанії Opel.

Інформація про компанію Opel